2.1. - 8.1.2023

02.01.2023

Vítejte v novém roce 2023, který je pod vládou planety MARS!

První lednový týden nového roku přinese uvolnění a změny k lepšímu. Slunce v Kozorohu vytvoří harmonickou vazbu na planetu Uran v Býku. Konstelace vhodná pro zhmotňování našich tužeb, přání, a ujasňování si našich záměrů s ohledem na to, co chceme v životě změnit. Obrací naši pozornost k praktickým denním záležitostem a ke změnám týkajících se našich těl. Máme opustit to, na čem nezdravě lpíme, v čem jsme tvrdohlaví a nepružní. Postupujme trpělivě krok za krokem vpřed a vítejme do života nové.

V sobotu 7.1.2023 v 0,7 hod. nás čeká Úplněk v RAKU. Probíhá na ose Rak a Kozoroh. Bude se týkat našich pocitů, tužeb a emocí, našeho vnitřního nastavení, rodiny, bydlení a výživy. Úplněk je v harmonické vazbě na planetu Uran, což je dobré znamení. Pomůže nám vyladit napětí mezi extrémy těchto dvou znamení. Disharmonii mezi citem a chladem, rodiči a dětmi, prací a rodinou. Můžeme být více citliví, lítostiví a náladoví než v jiné dny. Věnujme pozornost svému tzv. vnitřnímu dítěti a dodejme mu pocit bezpečí.

Úplněk nás vede k upevnění poměrů v rodině, vztahu mezi mladou a starší generací. To, jak je důležité rodinné zázemí nám bylo v minulých dvou letech hodně ukázáno. Seznamujme se s tím, co bylo v našem rodě silné a prosperující a navazujme na to.

Zároveň se dostane do harmonické vazby s Uranem i retrográdní Merkur, který stojí při  úplňku v srdci Slunce. Zvažme vše minulé a prožité, a poučeni začněme využívat tyto zkušenosti teď a tady. Nechme se inspirovat intuicí a novými nápady, které budou přicházet.

Pod vliv jiné kvality energie se dostane planeta Venuše, a to tím, že přejde 3.1.2023 ze znamení Kozoroha do znamení Vodnáře. I ve vztazích by měl zavládnout svobodnější duch, ve smyslu větší volnosti, tolerance a nelpění. Využijme příznivé konstelace mezi Venuší a  Marsem a uvolněme veškeré napětí v mezilidských vztazích. Venuše v sextilu s Jupiterem nám pomůže k většímu nadhledu a spokojenosti. Bude nám přínosem, když projevíme vděčnost za vše co máme. Budou vznikat nová přátelství, vztahy, spolky, týmy a skupinové aktivity.

Poslední změnou tohoto týdne, ale o to víc důležitou, je vstup Černé luny do znamení LVA, dne 8.1.2023. Procházet bude tímto znamením do 4.10.2023. V průběhu té doby se Černá luna dotkne zraněných srdcí a témat spojených s otcem (mužskou energií), autoritami, vládci a mocnými světa. Můžeme prožívat pocity nedostatečného ocenění, uznání, jakož i problémy v rámci seberealizace.  

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SVĚTLO

Světlo prosvěcuje temnotu i šero a přináší naději a inspiraci.

Požádejte anděly, ať vás naplní větším množstvím světla. Světlo obsahuje duchovní informace a poznání, jež jsou klíčem k Vesmíru, přinášejí lásku a mír a zároveň odemykají zdroj moudrosti ve vašem nitru.

Až vaše světlo zesílí a stane se průzračnějším, ujasní se vám spousta věcí a najdete jejich smysl.

Budete jasně zářit a stanete se majákem, který druhým připomíná dostupnost Božské pomoci.

Andělská moudrost vám radí požádat anděly, aby zažehli a posílili Božský plamen ve vašem nitru.

Afirmace: Jsem světlo.