20.2. - 26.2.2023

19.02.2023

Slunce nejen že vstoupilo již během víkendu do znamení Ryb, a přichází velká změna energií, ale hned v pondělí 20.2.2023 v 8,05 hodin vytvoří s Lunou Novoluní v Rybách.

Znamení Ryb je posledním znamením zvěrokruhu a uzavírá roční cyklus. Nyní máme možnost se poohlédnout zatím, co se nám ve starém roce podařilo a co méně, co jsme pochopili a v čem ještě tápeme, a co nám ještě brání v tom, abychom se cítili být celiství, v harmonii, být láskou a umět odpouštět.

Máme před sebou měsíc, který nás vybízí k láskyplnému prožívání života, vztahu člověka k člověku, člověka ke všemu živému na této planetě, k odstranění veškeré tíhy, smutků a strachů. Jsme vedeni k soucitu, odpuštění, bezpodmínečné lásce a k napojení se na plynutí, přijetí, na Boha, Univerzum, Vesmír, Vyšší inteligenci, Prozřetelnost,..

Učíme se dívat na svět z nejvyššího Božího záměru, a tím je Láska.

Přichází energie smíření, klidu, naslouchání a odevzdání se proudu života. Láska nebojuje, nekritizuje, nesoudí, Láska spojuje, miluje bez podmínek, soucítí a odpouští.

Jedná se o měsíční období, ve kterém vládne element vody, a proto je třeba dát mysl stranou a soustředit se na své prožívání a pocity, nechat se vést intuicí. Velkou výzvou pro každého z nás bude udržet si svůj vnitřní svět v klidu, míru a v lásce, bez ohledu na to, co se děje kolem nás. Pochopení vyšších vesmírných principů a zákonitostí, jakož i důvěra ve své Božství, nám v tom pomůže.

Zařaďme do svého života vše, co nás bude harmonizovat, jako jsou např. masáže, koupele, zpívejme si po ránu i během dne, poslouchejme hudbu a tančeme. Energie Ryb je energií umělců, mystiků a mírotvůrců. Navštivme divadla, výstavy, meditujme. Naslouchejme druhým a nabídněme pomoc těm, co to potřebují.

Slabinou Ryb je přecitlivělost, ovlivnitelnost, přílišná důvěřivost, deprese, lež a klam. Časté jsou závislosti a úniky z reality. Dávejme si pozor, abychom nevklouzli do pocitů oběti. Na fyzické rovině posilujme imunitu, starejme se o svá chodidla (pedikúra, reflexní terapie,..).

Novoluní v Rybách bude doprovázeno planetou Saturnem, který bude dohlížet na to, abychom převzali zodpovědnost za své emoce a vyléčili se z různých strachů a závislostí. Učí nás, abychom se nezalekli překážek, které jsou zdrojem našeho růstu.

Z mírumilovné, klidné a přizpůsobivé Venuše v Rybách se stane po přechodu do znamení Berana, Venuše bojovnější, dominantnější a svobodnější, což nemusí přispět k harmonickému ovzduší ve vztazích.

Merkur v kvadratuře na Uran varuje před nervozitou, náladovostí, uspěchaností, neustálým vzdorováním a unáhleným rozhodnutím. Mějme kontrolu nad svými myšlenkami a slovy.

Mars v harmonickém aspektu k planetě Merkur podnítí naši zvídavost, chuť se učit, mluvit, vysvětlovat, sdělovat své názory, hledět do budoucnosti. Přinese geniální nápady i jejich konkrétní způsob využití.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

TRPĚLIVOST - Důvěřujte tomu, že vyšší síly života vědí, co je pro vás nejlepší. Pamatujte, že čekání je jen přípravou na něco, co předčí vaše očekávání.

Změňte tedy svůj postoj v postoj přijetí. Uvolněte se a přijměte situaci takovou, jaká je.

Požádejte svého anděla, ať vás během tohoto období vyčkávání zahalí do svých křídel, abyste mohli naslouchat Božím vnuknutím.

Nenechte se strhnout pokušením svého nižšího já ke zbrklému počínání.

Až nastane ta správná chvíle a vy budete připraveni a svěží, otevřou se další dveře.

Trpělivost se vždy vyplatí.

Afirmace: Všechno se děje ve správný čas.