21.3. - 27.3.2022

21.03.2022

 V neděli jsme přivítali JARO a s ním Slunce ve znamení BERANA.

Tato energie nás nenechá v klidu, podněcuje nás k poznání sebe sama, k aktivnímu utváření svého života a ke změnám. Učí nás samostatnosti, odvaze, zdravému sebevědomí a dosahování cílů. Velkou výzvou tohoto znamení je pak odstranění impulzivnosti, netrpělivosti a sobeckých cílů. Beraní neradi poslouchají rady od druhých a nedokončují co začali.

Ale nejde jen o lidi ve znamení Berana, nyní jsme všichni pod vlivem energie tohoto znamení a pod vlivem jeho vládce, planetou Mars.

A právě v tomto týdnu se planeta Mars ve Vodnáři ocitá v napěťovém aspektu s Uranem v Býku. Jde o energii vrtkavou, nestabilní, útočnou, impulzivní, netrpělivou, plnou zvratů a překvapujících činů. Energii silného odporu. Vyhněme se zbrklosti, spěchu, rychlé jízdě, hádkám, a tím pádem nehodám a úrazům. Nepředvídatelné se může dít i v rámci technických vymožeností.

Pozitivně mohou využít tuto energii ti, kteří pracují v rizikovém prostředí, kde je nutno rychle a odvážně zareagovat na nečekanou události.

Z počátku týdne jsme stále pod vlivem příjemné konjunkce Merkura s Jupiterem v Rybách, o které jsem psala v minulém poselství. Konstelace podporuje nejen zájem vědět a znát, ale i cestu k moudrosti. Přináší možnost si témata projasnit, vysvětlit a prodiskutovat. Ve středu se pak spojí Merkur s planetou Neptun v Rybách, a můžeme tak využít přicházejících "zpráv z nebes." Projeví se větší zájem o mystiku, parapsychologii, psychologii. Je vhodné se obracet se svými dotazy pro odpovědi do svého nitra, a to tam, kde nejsme rušeni, ať už doma nebo v přírodě. Pobývejte více o vody. 

Je to vhodné období pro lidi, kteří se umělecky projevují, píšou básničky, texty, zpívají, malují nebo rádi fotografují. Můžeme být v tomto čase více zasnění a dávat prostor fantazii a představivosti.

Slabinou tohoto aspektu je sklon klamat, nic neřešit a žít ve vysněném světě a ztrácet kontakt s realitou.

Sobota a neděle bude pod vlivem Venuše a Saturna ve znamení Vodnáře. Pozitivním využitím této konstelace je citová vyzrálost, stálost, hospodárné nakládání s financemi a šetrnost. Důraz je kladen na zodpovědnost, trpělivost a stabilitu. Slabinou tohoto aspektu je ochlazení vztahů, smutek, trápení se, zklamání i rozchod. Mohou se objevit i nečekané finanční náklady nebo ztráty.

Ať naše slova hladí.  

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ZVÍDAVOST- dívejte se na života zvídavýma očima dítěte a objevíte nekonečný zdroj štěstí a vzrušení.

Zvídavost vás drží naživu, díky ní vás život zajímá a také vy sami jste zajímaví.

Andělé vás vyzývají k tomu, abyste byli zvídaví i co se týče vás samých. Začněte zkoumat, kdo jste, a porostete osobnostně i duchovně.

Zajímejte se o lidi a objevíte věčný zdroj fascinace.

Buďte zvídaví i ohledně úžasného vesmíru, v němž žijete, a také ohledně andělů a jejich role v Božském plánu.

Záře vaší radosti ze života vás osvítí.

Afirmace: Zvídavě poznávám zázraky života..