20.6.-26.6.2022

20.06.2022

 Důležitou astrologickou i astronomickou událostí tohoto týdne je Letní slunovrat, který nastane v úterý 21.6.2022 v 11,13 hodin. Znamená to, že se Slunce přesune ze znamení Blíženců do znamení RAKA. V něm setrvá až do 22.7.2022. Slavíme začátek léta.

Po celou tuto dobu bude Slunce pod nadvládou citlivé Luny, která každé dva a půl dne mění své postavení ve zvěrokruhu. Půjde o dobu velmi citlivou a proměnlivou, Slunce i Luna budou mít k sobě blíž a budou se vzájemně hodně ovlivňovat. Se znamením Raka přichází téma jako jsou city, péče, plodnost, příroda, rodina, naše kořeny, rodiče, bydlení, výživa. Je to doba, kdy trávíme více času se svými blízkými, jezdíme na dovolené nebo se staráme o zvelebení či opravy bytů, domů a sklízíme úrodu ze zahrad.  

V tomto období budou řídit nepřímo naše životy pocity, emoce a nálady, které jsou důsledkem našich hluboko zasunutých vzpomínek a zranění, která jsme posbírali v minulosti.

Měli bychom si obzvlášť všímat toho, jaké pocity v nás vyvolávají druzí lidé nebo jak reagujeme na různé situace. Přijetí zodpovědnosti za své emoce, aniž bychom vinili někoho vně, je cestou zbavování se bolesti, trápení či utrpení. 

Nejdůležitější pro emoční rovnováhu každého z nás, je vztah k rodičům. Pokud to někde skřípe, je právě vhodná doba dát věci do pořádku. Protože vztah k otci a matce jsou základní předlohou pro to, jak si budeme počínat při budování partnerských vztahů a vztahů obecně. Poděkování za život a odpuštění rodičům jsou hlavními nástroji k našemu uzdravení a posunu vpřed.

Planeta Venuše ještě před tím, než vstoupí ve čtvrtek 23.6. do znamení Blíženců, vytvoří trigon na planetu Pluto. Pomůže prohloubit vztahy a zažehnat problémy a dodá sílu k uzdravení a proměně partnerství. V Blížencích pak bude Venuše zábavná, svobodnější a hodí plno věcí za hlavu.

Merkur v Blížencích v sextilu na Jupitera pomůže zkraje týdne vylepšit komunikaci a porozumění s druhými, dává šanci na úspěšné zvládnutí zkoušek, nebo prezentaci názorů.

Věnujme se našim blízkým a vytvářejme teplo domova.

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ROZLIŠOVÁNÍ

Rozlišovat znamená vnímat, co cítíte jako správné, nebo špatně, důvěřovat svému úsudku a jednat podle něj.

Andělé vám radí, abyste teď pohlédli na lidi a situace ve svém životě a zachovali se podle svého přirozeného vnitřního pocitu.

Naučte se rozvíjet svou intuici a požádejte anděly, ať vám pomohou rozlišovat dobré od zlého. Andělé vás budou pobízet a vést.

Budete se cítit více v bezpečí, šťastnější, silnější a budete mít ve věcech větší jasno.

Andělská moudrost vám připomíná, že správné používání rozlišovací schopnosti je nezbytné k tomu, abyste mohli dobře sloužit Vesmíru.

Afirmace: Důvěřuji své intuici.