22.8. - 28.8.2022

22.08.2022

 Týden, který je před námi, na nás klade řadu výzev.

V úterý 23.8.2022 od 5,16 hodin začneme vnímat změnu energie, kterou vyvolá přechod Slunce ze znamení Lva do znamení PANNY.

Zatímco znamení Lva bylo zaměřeno spíše na sebe a svou prezentaci, hravost, užívání si, znamení Panny je znamením služby. Obrací naši pozornost k práci, povinnostem a našemu zdraví. Miluje pořádek a čistotu, nejen tu vnější, ale i tu vnitřní. Snaží se být nápomocná, je to pilná "včelička" zvířetníku. Její silnou stránkou je analýza, syntéza a všímání si detailů. Ovšem pokud to s detaily přežene, obrátí se to proti ní. Panna by si měla hlídat kritičnost, potřebu být dokonalá a nepřetěžovat se.

Po dobu jednoho měsíce se budeme učit pod vlivem tohoto znamení dávat do souladu  zdraví psychické a fyzické.

Slunce v Panně se hned v prvních dnech dostane bohužel do kvadratury s planetou Mars, který se od 20.8. nachází ve znamení Blíženců. Naším úkolem je nepodlehnout vnitřnímu hněvu, vzteku, kritice nebo agresi. Nahromaděnou energii odveďme z těla vhodnou fyzickou aktivitou.

Stav naší mysli může pozitivně ovlivnit konstelace Merkur v Panně v trigonu na Pluto do Kozoroha. Zkoncentruje naše myšlenky na podstatné a užitečné. Objasníme si příčiny problémů. V pátek 26.8. se pak přesune Merkur do vzdušného znamení VAH. Bude nás učit mírumilovné vzájemné komunikaci, schopnosti se domluvit tak, aby obě strany byly uspokojeny.

Ve vztazích osobních i mezilidských to bude vřít, zejména koncem týdne. Přichází další transformační vlna. Dlouhodobě potlačovaná nespokojenost, pocity frustrace a omezování, sympatie a antipatie, finanční problémy, začnou vybublávat na povrch a vyžádají si potřebu radikálního řešení (Venuše ve Lvu kvadrát Uran, opozice na Saturn). Rozlišujme, z jakého místa jednáme, zda s Ega nebo ze srdce. Nepodléhejme impulzivnímu utrácení a rozhodování.  

Novoluní ve znamení PANNY nastává v sobotu 27.8.2022 v 10,16hodin. Příležitost k nových počátkům, rozhodnutím, které se váží ke zdraví, práci, ke změně životního stylu. Toto období je velmi vhodné pro dělání pořádků, uklízení, mytí, očistu, ať už mentální nebo fyzickou. odstranění nepotřebného a zavedení řádu a rituálů do našich životů. 

Mír do vašich srdcí.

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ZAČÁTKY

Život tvoří řada cyklů a pro vás teď nastala doba přerodu.

Může to znamenat novou fázi ve vztahu, zrod nového nápadu nebo rozvíjení takových vlastností, jako jsou smích, světlo a naděje.

Může se rovněž ohlašovat naprosto zásadní změna.

Nebojte se opustit, co již znáte, protože nové nemůže přijít, dokud neodejde staré a překonané.

Váš anděl vám radí přijmout nový začátek, protože až přijde, budete rádi.

Zrození je zranitelné období. Křehkou životní sílu je třeba v sobě chránit a pečovat o ni.

Požádejte anděly, aby vás novými začátky ve vašem životě provedli až do fáze zralosti.

Afirmace: S láskou vítám nové začátky ve svém životě.