23.5. - 28.5.2023

23.05.2023

Vstupem Slunce do znamení Blíženců se změnila energie zemská, v energii vzdušnou. Jsme na začátku měsíce velmi mentálně i fyzicky aktivního, s potřebou vědět, dozvědět se, být informován(a), a kontaktovat se s novými lidmi a přáteli. Povede nás zvídavost a potřeba poznat nepoznané.

Měli bychom věnovat pozornost svým myšlenkám-mentálním programům, a schopnosti vyspěle komunikovat. Nepomlouvat, nekritizovat, jednat čestně a zaobírat se jen prospěšnými informacemi. Umět vypnout. 

Energie Blíženců více odlehčí naše životy, dodá více humoru a radosti.

Zavolejte přátelům.

Slunce hned zkraje týdne uzavře příznivý aspekt s Plutem, který posílí víru v naše myšlenkové pochody, ujasní naše názory a pohled na určité situace. Přesvědčme se o tvořivé síle našich myšlenek a využijme jich v náš prospěch. Můžeme v tomto období vyřešit nějaký zapeklitý problém, přijít na jeho vyřešení.

Činorodost, odvahu, odhodlání a rozhodnost posílí pozitivní aspekt mezi Sluncem a planetou Mars, která se již nachází ve znamení Lva. Ta dodá velkou porci tvořivosti na poli sportovním či uměleckém, potřebnou dávku hrdosti, bojovnosti a touhy po úspěchu.

Na nebi je ale patrná i napěťová vazba mezi Marse, Plutem a Jupiterem v pevných znameních Lva, Vodnáře a Býka. Ta nás varuje před přílišným zaměřením se na sobecké upřednostňování svých zájmů a cílů, na aroganci, dominanci a manipulaci, s cílem nabýt co největších výhod a bohatství.

Abychom něco změnili na svém zevnějšku, zmodernizovali naše domácnosti, či obnovili šatníky, se postará Venuše v sextilu na Uran. Ve vztazích to bude jiskřit. Nic by se však nemělo přehánět.

O víkendu nepodléhejme špatné náladě a zklamání (Slunce kvadratura Saturn), pokud se vyskytnou překážky, s kterými jsme nepočítali. Zbavujme se myšlenek strachu, nebuďme kritičtí a nemalujme čerta na zeď.

Buďme si vědomi toho, že myšlenkou tvoříme svět.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ZRANITELNOST

Pouze ti, kdo jsou stateční a mají otevřené srdce, se odváží být zranitelní, protože zbourat všechny zdi a ukázat svou lidskost vyžaduje odvahu.

Vaši andělé vás vedou k tomu, abyste si uvědomili své obranné mechanismy, které vás oddělují od druhých a od Božství.

Požádejte své anděly, ať vám pomohou rozpustit vaše masky a bariéry, tak aby se mohlo ukázat vaše křehké, skutečné já, jako motýl vylíhnutý z kukly.

Odměnou je svoboda, láska a pocit vnitřní jistoty. Odvažte se být zranitelní a otevření.

Afirmace: Zranitelnost je mou silou.