24.1. - 30.1.2022

25.01.2022

Srdečně vás zvu na přednášku: Dary a výzvy roku 2022 z pohledu hvězd

https://www.evaprokopcova.cz/prednasky/


 V pondělí se nám přesunula planeta Mars do zemského znamení Kozoroha. Svoji energii a aktivitu začínáme více směřovat do práce a plnění povinností. Je třeba už dělat konkrétní postupné kroky ke splnění toho, co jsme si naplánovali, po čem toužíme a co chceme změnit.

Další planetou, která změní směr působení je retrográdní Merkur, který se opět vrací do znamení Kozoroha. Naše myšlenky budou směřovat spíše k praktickým záležitostem. Prozkoumejme a přehodnoťme některé myšlenkové vzorce a názory. Možná se nám vybaví situace, kterou bychom už nyní řešili jiným způsobem. Zamysleme se i nad našimi komunikačními dovednostmi. Můžeme si vyjasnit nějaké záležitosti a odhalit jistá tabu.

Bude nám pomáhat energie planety Merkur v konjunkci na Pluta, abychom touto změnou prošli. Konstelace přináší prozíravost, velkou duševní plodnost, možnost sestoupit do svého podvědomí. Chybou by bylo si něco vynucovat, diktovat nebo naopak přistoupit na něčí diktát.

Slunce se nachází na prvních stupních znamení Vodnáře a vytvoří koncem týdne nepříznivý aspekt s planetou Uran. Energie plná napětí, vzdoru, nesmiřitelností se stavem nějaké skutečnosti. Revoluční tendence a změny. Snažme se nepropadnout nervozitě, nesoustředěnosti a prudkým reakcím. Využijme tuto energii ke smysluplným změnám uvnitř sebe, i v našem okolí a nechme se vést intuicí. Odhodlejme se ke změně, kterou jsme dlouho odkládali. Buďme originální ale ne výstřední. 

Tyto energie podporuje i Novoluní ve Vodnáři, které nastane 1.2.2022 v 6,45 hod.. Bude ovlivněno planetou Saturn, která dodá více moudrosti, uvážlivosti a pracovitosti. Schopnost se pustit do realizace změn, po kterých toužíme. Tvořme, buďme kreativní a vynalézaví. Prohlubujme přátelství a týmovou práci. Spojme se s druhými pro uskutečnění společného záměru.

Mezilidské vztahy budou pod vlivem retrográdní planety retrográdní Venuše v trigonu na Uran. Vede nás to k přehodnocení vztahu k nějaké osobě, financím. V lásce to bude jiskřit, můžeme prožívat neuvěřitelné "náhody".

Mír do vašich srdcí.

Eva

Dopisy od Boha

(Will Bowen)

Víš, že každý dne Ti přinese nějaké výzvy.

Víš, že každý den Ti přinese dary.

Víš, že každý den je jedinečný a nikdy se nevrátí.

Víš, že každý den, kdy se věnuješ tomu, co miluješ, je dobře strávený.

Víš, že každý den může být Tvůj poslední.

Dnes naplno využij to, o čem víš, že platí pro každý den.

Prožívej tento dokonalý, potenciálně poslední den jako posvátnou zkušenost, kterou vpravdě je, a přitom vnímej radost, která pramení z naplno prožitého dvaceti čtyřhodinového úseku toho, čemu říkáš život.