24.4. - 30.4.2023

24.04.2023

Slunce na své pouti znamením Býka se dostane do těsné blízkosti se Vzestupným lunárním uzlem. Konstelace nás vybízí k tomu, abychom si uvědomovali jaký máme vztah sami k sobě, zda jsem si vědomi svých myšlenek, pocitů, potřeb a činů. Jak se naše sebeláska projevuje ve vnějším světě? Potřebujeme přidat nebo ubrat? Jak jsme na tom se stabilitou?

Zamysleme se nad tím, jaké hodnoty jsou pro nás na prvním místě.

Slunce v sextilu na Saturna nám doporučuje, abychom si osvojovali trpělivost, vytrvalost a k cíli se dostávali krok za krokem. Věnujme se praktickým záležitostem, dobře hospodařme s penězi a nenechme se svádět různými pozlátky. Můžeme si v tomto týdnu uvědomit, na čem lpíme a čemu neumíme odolávat.

Pro vztahy je nutná vyzrálá komunikace, ve které nemá místo tvrdohlavost, neústupnost ani neochota se domluvit. Vztah je třeba trpělivě budovat a pečovat o něj.

O víkendu naši aktivitu a podpoří Mars v Raku v sextilu na Uran do Býka. Dny jsou vhodné pro nejrůznější práce doma, na zahradách, i pro rodinné oslavy a hromadné akce. Buďme si vědomi toho co máme a děkujme za to. 

Pohodový poslední dubnový týden.

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 UPŘÍMNOST

Andělská moudrost vám připomíná, že každá vaše myšlenka, slovo, emoce a čin se odráží ve vaší auře. 

Když jste upřímní, vaše aura je průzračně jasná. Každý pak ví jak to s ním myslíte, a cítí se naprosto v bezpečí. 

Andělé vám navrhují, abyste se podívali do svého nitra a vyčistili ho od všech temných myšlenek a pocitů. 

Když jste k sobě naprosto upřímní, jste nedotknutelní a můžete být zcela otevření, neboť nemáte co skrývat. Lidé vás respektují a důvěřují vám. 

Když vyzařujete vibrace upřímnosti, reagují na vás i druzí s otevřeností a upřímností.

Afirmace: Myslím, mluvím i jednám upřímně.