25.10. - 31.10.2021

25.10.2021

 Přechodem Slunce do znamení Štíra se nacházíme v energiích, které nás vedou ke zkoumání toho, co se odehrává hluboko uvnitř nás. Abychom dokázali poodhalit skrytá zákoutí naší duše a nalézali příčiny toho, jaký způsobem a proč reagujeme na situace a lidi navenek. Uzdravením našich vnitřních procesů může teprve dojít k radikální transformaci každého z nás, což je hlavním učením znamení Štíra a tématem dnešní doby.

Slunce vytvoří nepříznivý aspekt s planetou Saturn ve Vodnáři. Jedná se o čas, který můžeme vnímat jako náročnější, s různými překážkami, omezováním a těžkostmi, ať už v rovině hmotné nebo psychické. Objeví se zádrhele, které je třena s trpělivostí přijmout a postupně řešit. Konstelace nás právě povede směrem od vnější aktivity k té vnitřní práci na sobě. Ta by měla spočívat v transformaci emocí, jako je např. strach, hněv, žárlivost, pomstychtivost, útočnost,....a nalezení vnitřní síly a moudrosti. Udělejme si tedy pořádek v sobě a opusťme to, co nás stahuje do nižších vibrací a komplikuje nám život.

Upozorní nás na sebe planeta Venuše ve Střelci, která se spojí v nepříznivém aspektu s planetou Neptun. Ukáže nám, kde zavíráme oči před realitou, na zkreslený pohled na lásku, vztahy i finance. Konstelace přináší růžové brýle, fascinaci něčím, nebo někým a následné zklamání. Můžeme být daleko zranitelnější než jindy, aniž bychom k tomu měli důvod. Mezilidské vztahy mohou být ohroženy nedostatkem poctivosti a otevřenosti. 

Venuše zároveň uzavírá sextil s Jupiterem a radí nám, všímat si darů, které dostáváme od života a radovat se z nich. Být přátelští, štědří a velkorysí. Kontaktovat se a spolupracovat s druhými lidmi a vytvářet atmosféru pohody, svobody a pospolitosti.

V sobotu 30.10.021 po 15 hodině se přesune planeta Mars z mírumilovných Vah do znamení Štíra. Energie tohoto znamení bude Martovi vyhovovat daleko lépe. Je to původní vládce tohoto znamení a se Štírem je pojí bojovnost. Mars se tedy vlivem tohoto postavení posílí ve své energičnosti, odvaze, obraně, houževnatosti a vytrvalosti. Jen tak si nedá něco líbit. Jeno slabinou je silná dominance, manipulace díky touze po moci, tvrdost až bezohlednost.

Připomínejme si, že jsme tu zrozeni pro Lásku, nikoliv pro boj. Odpusťme všem nepřátelům i sami sobě!

Nedělejme si z druhých nepřátele.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ARCHANDĚL GABRIEL

Tato karta je pro vás požehnáním a znamením, abyste se obrátili na archanděla Gabriela, který pracuje v bílém paprsku, aby vám pomohl s milosrdenstvím a očištěním.

Je na čase zbavit se starých vzpomínek, hluboko zakořeněných návyků a vzorců myšlení, které snižují vaše vibrace.

Archanděl Gabriel vnese do vašeho života pořádek a řád, tak aby všechno mohlo hladce plynout.

Můžete ho rovněž požádat, aby vám přinesl rozjasnění a radost.

Připomíná vám, že jste krásným, jasným a moudrým duchem ukrytým ve hmotném obalu. Představujte si, že vás obklopuje čisté bílé světlo. V duchu s ním splyňte a vzlétněte vzhůru.

Afirmace: Jsem čisté světlo.