26.6. - 2.7.2023

28.06.2023

Od minulého týdne procházíme obdobím Léta, máme za sebou Letní Slunovrat a tudíž vstup Slunce do znamení RAKA.

Až do 23.7.2023 bude Slunce pod nadvládou citlivé Luny, která každé dva a půl dne mění své postavení. Půjde o dobu velmi citlivou a proměnlivou, Slunce i Luna budou mít k sobě blíž a budou se vzájemně hodně ovlivňovat. Se znamením Raka přichází téma jako jsou naše city, pocity, péče, plodnost, rodina, zázemí, bezpečí, naše kořeny, rodiče, bydlení, výživa, vztah k přírodě.

Co se máme v tomto měsíci učit? Rozvíjet citový život, otevřít se emocionálně vůči druhým, navazovat citové vztahy a vytvářet citové bezpečí, vyjadřovat hluboké city, pečovat o sebe a druhé , ctít rodiče a staré lidi, být psychicky odolní, nezůstávat v roli dítěte, dospět.

V tomto období budou řídit nepřímo naše životy pocity, emoce a nálady, které jsou důsledkem našich hluboko zasunutých zkušeností, vzpomínek a zranění, která jsme posbírali v minulosti.

Měli bychom si obzvlášť všímat toho, jaké pocity v nás vyvolávají druzí lidé nebo jak reagujeme na různé situace. Přijetí zodpovědnosti za své emoce, aniž bychom vinili někoho vně, je cestou zbavování se bolesti, trápení či utrpení. Nejdůležitější pro emoční rovnováhu každého z nás, je vztah k rodičům. Pokud to někde skřípe, je právě vhodná doba dát věci do pořádku. Protože vztah k otci a matce jsou základní předlohou pro to, jak si budeme počínat při budování partnerských vztahů a vztahů obecně. Poděkování za život a odpuštění rodičům i předkům, jsou hlavními nástroji k našemu uzdravení, prožívání štěstí a posunu vpřed. K tomu nám budou nápomocné energie Slunce s Merkurem v Raku v trigonu na Saturna a sextilem na Jupitera do Býka.

Pod vlivem Venuše, Marse a Černé luny ve Lvu si dávejme pozor na sklony k vytváření různých dramat, které se pokouší v nás vyvolat naše Ego. Nedávejme mu prostor. Kvadratura od Urana pak varuje před vznětlivosti, hněvem, agresí a prudkými citovými změnami, unáhlenými rozhodnutími, rozchody, i nezvládnutými vášněmi.

Upevňujme rodinné vztahy a tvořme si pohodové léto. 

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ARCHANDĚL CADKIEL

Archanděl Cadkiel vám pomůže nalézt toleranci a odpuštění.

Pracuje ve fialovém paprsku očistění a transmutace a pomáhá vám zbavit se nižších vibrací a dosáhnout vyššího způsobu bytí.

Andělská moudrost vás vybízí, abyste si představili, že se nacházíte ve fialovém paprsku, a zavolali archanděla Cadkiela na pomoc.

Odevzdejte své potíže a náročné vztahy plamenům, aby veškerá negativita mohla být transmutována.

Vytažením této karty je vám požehnáním a vypovídá o tom, že jste připraveni kráčet po cestě světla.

Afirmace : Očišťuje mne fialový plamen.