26.9. - 2.10.2022

26.09.2022

V tomto týdnu k nám budou konstelace příznivěji nakloněny.

Doznívá ještě Novoluní ve Vahách a jeho vliv na naše mezilidské vztahy. Vybízí k mírnosti, mírumilovnosti, vyváženosti a harmonii, Nestát jeden proti druhému, nýbrž se vzájemně propojit a spolupracovat. Slunce ve Vahách ale také svírá opozici s planetou Jupiterem v Beranu. Aspekt, který svádí k přehánění. Nechtějme stále víc a víc, a nepřeceňujme své síly. Učme se znát pravou míru. 

Přidá se i harmonická konstelace Marse v Blížencích v trigonu na Saturna ve Vodnáři, která podpoří naši pracovitost, plánování i uskutečňování našich záměrů. Snadněji překonáme případné překážky a s trpělivostí a zodpovědností dotáhneme věci do konce.

O příjemnou atmosféru a hluboké prožitky na poli sportovním i uměleckém (koncerty, výstavy,..) se postará Venuše s Merkurem v Panně v trigonu na Pluta v Kozorohu. Mohou nás přitahovat záhady, různé ezoterní směry. Myšlení půjde více do hloubky a bude zabarveno emocemi.

Ve čtvrtek 29.9.2022 v 9,36 hodin se přesune planeta Venuše do svého domácího znamení, do VAH. Bude moci zde rozvinout všechen svůj potenciál. V opozici na Jupitera, ovšem je tu varování před marnotratností, zajímáním se jen o vnější krásu, o přepych a extravaganci. Mohou se objevit sklony k nevěrám a neuváženému uzavírání smluv a sňatků. Hlídejme si také, abychom druhým neustupovali víc než je zdrávo.  

"Šťastní lidé nejsou vděční, ale vděční lidé jsou šťastní."

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ZAUJETÍ

Andělská moudrost vám připomíná, že když usilujete o naplnění nějaké vize a nepochybujete o ní ani se od ní neodchýlíte, její úspěch je zaručen.

Rada pro vás zní, abyste na svém vytyčeném cíli vytrvale pracovali. Nasměrujte každou myšlenku, slovo a čin k vytouženému výsledku.

Neexistuje nic mocnějšího než zaměřená energie a andělé spatří jasné světlo vašeho nasazení, ať už jde o vztah, projekt, cestu nebo cokoliv jiného ve vašem životě.

Nezapomínejte je žádat o pomoc a vězte, že když věnujete svůj záměr nejvyššímu dobru, dostane se vám odpovídající podpory.

Afirmace : Odhodlaně následuji svou vizi.