27.12.2021 - 2.1.2022

27.12.2021

Máme před sebou poslední dny tohoto roku a začátek nového roku 2022.

Slunce v Kozorohu nám zpestří tyto dny harmonickým aspektem na Urana v Býku. Přináší možnost většího uvolnění, abychom zvládali to, co musíme dělat, bez stresu a tlaku na výsledek. Můžeme přitom využít řadu zlepšovacích nápadů, návrhů a učení se naslouchat své intuici, která k nám bude v tyto dny výrazněji promlouvat. Je to čas osvobozování se od všeho co nás trápí, tíží a spoutává.

Ve znamení Kozoroha se dále setkají planety, Merkur, Venuše a Pluto. Toto stellium se může projevit jak ve své silné kvalitní rovině, tak i ve své slabině. Snažme se o kvalitní komunikaci, buďme zodpovědní za každou myšlenku a vyřčené slovo. Laskavé slovo pohladí a otevře srdce každému z nás. Nebuďme těmi, kteří ve své nevědomosti slovem manipulují, zraňují a ubližují. Při rozhodování buďme více uvážliví a držme se ověřených poznatků. Zamysleme se do hloubky nad tím, co je nám předkládáno za pravdy a dle toho jednejme. Uvědomme si, co a proč v sobě skrýváme, co si nedovolíme přiznat a říct nahlas.

Ve středu 29.12.021 v ranních hodinách opouští planeta Jupiter po roce znamení Vodnáře a vstupuje do znamení RYB. Jupiter se v tomto znamení bude cítit velmi dobře, je to bývalý vládce tohoto znamení. Jeho energie tím bude znásobena, energie víry, štěstí, radosti, požehnání, milosti a lásky. Můžeme očekávat větší příklon lidí k duchovnímu světu, navyšování vibrací, lásku, vstřícnost, soucit a dobrodiní.

V opačném případě, může ale Jupiter v Rybách znásobit chaos, zmatenost, iracionální jednání, nezdravou důvěřivost, závislost na lécích, léčbě i pocity oběti. To je varováním zejména pro tyto dny, kdy Jupiter tvoří kvadraturu na Lunární uzly.

Nový rok 2022 přivítáme Novoluním v Kozorohu dne 2.1.2022 v 19,33 hodin.

Dává nám možnost nových rozhodnutí, začátků, postojů a dlouhodobých cílů. Nov je podporován planetou změn Uranem a vede nás k uvědomění si toho, že pokud jsem s něčím nespokojen (a), tak musím nejprve změnu učinit v sobě. Nikdo za nás nic nevyřeší a nic se neudělá samo. Jedině pílí, vytrvalostí a poctivostí dochází k pozitivním výsledkům našeho úsilí. Nov je výzvou pro obnovení zodpovědnosti a morálních hodnot každého z nás!

Je to počátek toho, na jakých základech budeme stavět náš každodenní život. Trpělivě, krok za korkem si tvořme svou realitu.


Přeji vám všem radostný vstup do roku 2022, se zdravím, vírou a beze strachu.

Mír do vašich srdcí.

EvaDopisy od Boha

(Will Bowen)

Kultivuj

Chceš rozkvetlé květiny.

Jenomže nesázíš rozkvetlé květiny. Vyséváš semínka.

Semínka vyklíčí, ale klíček není rozkvetlá květina. Z klíčku vyroste stonek, ale ještě ne květ.

Na stonku se objeví poupě, základ květů, ale ještě ne květ.

A nakonec se poupě rozevře a květina vykvete v celé své kráse.

Každá fáze je součástí procesu, který vrcholí kvetením.

Nezatratíš drobný kvítek a neprohlásíš: "To není žádná rozkvetlá květina!"

Nepřestaneš ho zalévat ani ho nevytrhneš ze země. Víš, že je třeba projít postupně všemi fázemi - klíček, stonek, poupě - a celým procesem mezi tím.

Podívej se na klíčky, stonky a poupata, které představují různé oblasti růstu ve Tvém životě. Poděkuj za ně a buď za ně vděčný - za všechny fáze, nejen za květy.

Zalévej je a věnuj jim svou péči.

A připrav si vázu, protože se dočkáš nádherných květů.