28.11. - 4.12.2022

28.11.2022

Týden bude ve znamení komunikace. Ukáže se nám, jak máme tuto dovednost zvládnutou. Harmonický aspekt Mars v Blížencích trigon Saturn ve Vodnáři nám bude velkou oporou při zvládání dalších výzev. Vede nás k tomu, abychom si uspořádali myšlenky, vyjasnili si určité pojmy, více se soustředili na daný okamžik a učili se trpělivosti. Umožní nám si uvědomit zodpovědnost za každé naše slovo a myšlenku a vést konstruktivní debatu. Nevzdávat se a trpělivě postupovat vpřed. Zadaří se, pokud potřebujete prosadit svůj záměr či něco naplánovat, nebo zajít na úřady. Vhodný čas je to pro ty, kteří něco píší, učí, přednášejí nebo organizují.

Onou výzvou je konstelace, kdy již na nám známou mírumilovnou konjunkci Merkura a Venuše ve Střelci zaútočí retrográdní Mars v Blížencích. Vytvoří mezi sebou opozici. Aspekt, který nás varuje, abychom nepodléhali tendenci se hádat, vyříkat si něco tzv. pěkně od plic a nesnažili se slovně útočit na druhé. Agresivní slova, vyčítání, vulgarismy, osočování, vztek a hněv mohou být častějším projevem. Nehodnoťme a nepomlouvejme druhé. Odstraňme kritiku. Velký neklid nastane i v dopravě.

Od čtvrtka začne působit další konstelace, a to Merkur s Venuší v kvadratuře na Neptuna v Rybách. Ukazuje na zmatky, chaos a nejasnosti. Jakoby nám nic nedávalo smysl. Aspekt varuje před přílišnou senzitivitou, nadšením, klamem, iluzemi i závislostmi, odkloněním od reality. Důvěřivosti může být nyní snadno zneužito. V obchodním styku si dávejme větší pozor. Ukáže se nám v čem, nebo v kom jsme se mýlili. Zbavujme se pocitu oběti.

Jedině naše srdce nám dá pocítit, co je pravda a co ne.

Pluto v Kozorohu v opozici na Černou lunu v Raku vyvolá dramata a emoce v reakci na současné dění ve společnosti.

Bronzová adventní neděle nás vyzve ke zklidnění, rozjímání nad svým životem a k prožívání míru ve svém srdci. Nepodléhejme shonu, ani panice. 

Zapalme si druhou adventní svíci s názvem Mír (Betlémská svíce).

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper

MOUDROST

Znalosti lze nabýt studiem, ale moudrost je Božská inspirace, která pochází z vašeho nitra. Vaši andělé vás vedou k tomu, abyste se spojili se svým klidným, tichým středem a naslouchali moudrosti své duše. Poté se budete rozhodovat a jednat na základě vedení svého nekonečného bytí.

S moudrostí dostává život nový rozměr, a naše lidské drama a strach se ve srovnání s velkolepostí celkového pohledu náhle jeví jako nepodstatné.

Kráčejte po své cestě životem jako jedni z Moudrých a všichni vás budou ctít a respektovat.

Afirmace: Naslouchám své moudrosti.