29.8. - 4.9.2022

29.08.2022

 Stále působí kvadratura mezi Sluncem v Panně a Marsem v Blížencích. Energie chaosu, netrpělivosti, prudkosti a unáhlenosti. Zvýšená je tendence k posuzování a ke kritice, hledání chyb na druhých, a z toho plynoucí vnitřní podrážděnosti, hněvu, naštvanosti až agresi. Pokud podlehneme této konstelaci, mohou se objevit zbytečné hádky, zranění, nemoci a nehody. Je dobré vybít vnitřní hněv sportem nebo fyzickou prací. Energie znamení Panny nás učí službě, oddanosti a pomoci druhému, nikoliv k soupeření a bojům. Zbavujme se negativních postojů.

Ostatní dny bychom měli využít harmonického postavení Merkura ve Vahách v trigonu s Marsem v Blížencích. Přeje zvídavosti, rozhovorům, intelektuální práci, psaní, komunikaci a dohodám. Hledejme, čím bychom si mohli rozšířit své obzory a zvolme si nějakou formu učiva. Snadněji budeme navazovat nové kontakty. Využijme nyní logického a jasného myšlení.

Nepodléhejme ovšem opozici mezi Merkurem ve Vahách a Jupiterem v Beranu. Hlídejme si své myšlenky a slova, zda zbytečně něco nezveličujeme a nedáváme tomu větší význam, než je nutné. Hledejme vhodná řešení pro obě strany, chtějme se domluvit. Konstelace se může projevit i nerozhodností, dlouhými debatami, které nic neřeší, dále netrpělivostí vyslechnout druhého a skákáním do řeči. Připomeňme si : " Mluviti stříbro, mlčeti zlato".

Černá luna v Raku v kvadratuře na Chiron v Beranu nám sděluje, že probíhá velké karmické čištění nás všech na všech úrovních, a léčení našich fyzických i vnitřních zraněních.

Zároveň celkem 5 planet a Chiron je retrográdních, což zpomaluje určité vnější procesy, ale zintenzivňuje naopak vnitřní práci na sobě každého z nás.

"Nepotřebuješ důvod k tomu, abys pomáhal lidem. Udělej dobrý skutek."

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ARCHANDÉL CADKIEL - Archanděl Cadkiel vám pomůže nalézt toleranci a odpuštění.

Pracuje ve fialovém paprsku očistění a transmutace a pomáhá vám zbavit se nižších vibrací a dosáhnout vyššího způsobu bytí.

Andělská moudrost vás vybízí, abyste si představili, že se nacházíte ve fialovém paprsku, a zavolali archanděla Cadkiela na pomoc.

Odevzdejte své potíže a náročné vztahy plamenům, aby veškerá negativita mohla být transmutována.

Vytažením této karty je vám požehnáním a vypovídá o tom, že jste připraveni kráčet po cestě světla.

Afirmace : Očišťuje mne fialový plamen.