3.5. - 9.5.021

03.05.2021

 Slunce se vzdaluje od planety Uran, a vytváří nový vztah, kvadraturu, se Saturnem. Nové, které se v nás rodí a pro které jsme se rozhodli může procházet zkouškou, zda i přes některé zádrhele vydržíme a zůstaneme věrni svým ideálům. Neměli bychom se nechat odradit od našich záměrů, nenechat se otrávit příkazy, zákazy a direktivou. Nebuďme na sebe přehnaně přísní, nekárejme se, když nám něco nejde.

S láskou věnujte pozornost svému tělu, jeho energie může být oslabena. Udělejme vše proto, aby se naše tělo cítilo skvěle. Co můžeme změnit ve svém životním stylu, co by prospělo našemu tělu i mysli? Jaká omezení v životě pociťuji? Je vhodné se zaměřit i na finance.

Stále zůstávejme svobodní a v lásce k sobě i k druhým.

Od úterý 4.5.021 až do 11.7. 021 bude planeta Merkur procházet znamením Blíženců. Tato změna planetě Merkur velmi prospěje, je tzv. doma, a tím bude její činnost zesílena. Rozpohybuje nejen naši mysl, komunikaci, zvídavost, potřebu se kontaktovat, ale i naše těla, cestování, lépe se nám začne dýchat.

Bude ovšem patrná i snaha najednou si všeho dopřát plnými doušky, a můžeme to až přehnat. Zejména víkend, kdy Merkur tvoří kvadraturu s Jupiterem nás před tím varuje.

I planeta Venuše v Býku, která svírá úhel kvadratury s planetou Jupiterem, nás varuje, ukazuje na lpění a pokušení v oblasti lásky, nenasytnost, nespokojenost, na potřebu nakupovat, vlastnit, dopřávat si nad poměry. Tendenci zajídat a zapíjet problémy, hledat nějaká pozlátka proto, abychom pocítili štěstí.

Zároveň nám poskytuje Venuše v trigonu na Pluta, možnost produchovnit a prohloubit naše city a prožívání lásky a vztahů. Spojit se se svou vnitřní silou a mocí a využít ji pro zharmonizování vztahů a pro stabilitu v oblasti hmotné. Jak hluboké a stálé jsou mé city?

V neděli 9.5.021 se pak přesune Venuše do znamení Blíženců, otevřeme se více druhým lidem.

Mars v Raku, v negativní vazbě na Chirona, z nás vytáhne emoce, které nám brání ve schopnosti být sami sebou a získat to, co si přejeme. 

Poselstvím planety Neptun v sextilu na Venuši nám připomíná, že všichni máme  v sobě zdroj lásky, soucitu a odpuštění, čímž uzdravíme celý svůj život i svět.  

Máme moc vše změnit k lepšímu.

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 MOC

Vaši andělé vám připomínají vaši Božskou podstatu. Nenechte se shazovat ani omezovat.

Klid a mír vám přináší osobní sílu, nikdo vás nemůže rozrušit ani ovlivnit.

Andělé vás vedou k tomu, abyste si našli svůj klidný, tichý střed a vyléčili svůj hněv, vyčistili své emoce, spolehli se na svůj vlastní úsudek a rozhodovali se sami za sebe.

Převzetí odpovědnosti za vlastní život je nezbytným předpokladem vašeho duchovního růstu, a proto se postavte na vlastní nohy a buďte silní.

Pravá moc vychází z vnitřní síly, vědomí vlastní hodnoty a sebedůvěry.

Chopte se své moci ještě dnes.

Afirmace: Jsem vyrovnaný/á, mám sílu a věřím si.