30.8. - 5.9.2021

30.08.2021

Předposlední srpnový den je spojen s přechodem planety Merkur do znamení VAH, čímž jsme vyzývání k smírnější komunikaci, k diplomatičtějšímu jednání. Než někoho odsoudíme nebo pomluvíme, zkusme nejprve posoudit situaci i z jeho strany.

Zejména víkend bude bohatý na aspekty. 

K těm pozitivním budou patřit právě ty Merkura, v trigonu na Černou lunu, Severní uzel a trigon na Saturna. Konstelace, které vedou k vyjednávání, ke konstruktivním diskuzím z cílem vyjádřit svobodně názor a ke snaze se domluvit na řešení, které bude přijatelné pro obě strany.

Planeta Mars v Panně uzavírá opozici s planetou Neptun v Rybách. Ukazuje na mrhání energií, na neurózy, na sklony k závislostem i na nevědomé potlačené agresivní tendence.   Můžeme prožívat rozpor mezi tím, zda být aktivní, podnikaví nebo jen tak nečinně a pasivně přihlížet a cítit se obětí dění kolem nás. Tato opozice probíhá na ose zdraví a ukazuje, jak je důležité se aktivně starat o své zdraví a nečekat na nějakého zachránce a spasitele. Nedostatek víry v regenerační schopnosti našeho těla, nás zbytečně obírá o spoustu léčivé energie. To nám napovídá Mars v Panně v trigonu na Pluta v Kozorohu. Zároveň vybízí k přijetí osobní zodpovědnosti za naše zdraví. Posiluje vědomí toho, že je v našich silách se postarat o to, aby naše tělo dobře fungovalo a bylo odolné. Je to čas pro posílení zdraví, různé opravy, dodělávky, mravenčí práci i plánování.

Různé černé myšlenky, obavy, dramata a neschopnost přijmout tato přesvědčení a změnit úhel pohledu naznačuje konjunkce Černé luny se Severním lunárním uzlem v Blížencích. Posun v myšlení znamená i přijmout svou minulost a být si vědom/a karmických  zákonitosti.  

Mezilidské vztahy se budou mít tendenci vyhrotit v neděli, mohou být dramatické, plné emocí a manipulace, jak ukazuje Venuše ve Vahách v kvadratuře na Pluto. Zároveň ale i poběží krásný trigon Venuše s Jupiterem ve Vodnáři, jako symbol lásky, svobody, moudrosti, spolupráce a partnerství.

Změny směrem ke svobodnější budoucnosti podporuje i spojení Slunce v Panně v trigonu na Urana v Býku, které vyvrcholí začátkem příštího týdne.

O zdraví se musíme přičinit sami.   

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ARCHANDĚL JOFIEL

 pracuje ve zlatém paprsku a čerpá moudrost ze Zdroje. Požádejte ho, ať vás osvítí a pomůže vám spojit se se svým hlubokým poznáním.

Pomůže vám rovněž s učením a vstřebáváním informací. Jestliže tedy studujete nebo se jinak vzděláváte, máte teď k dispozici Božskou pomoc.

Zavolejte archanděla Jofiela, aby vám ukázal směr a dal vám sílu. Pomůže vám zbavit se negativních myšlenek a postojů, udržet si otevřenou, jasnou mysl a jednat moudře.

Andělé vám připomínají, že nastal čas, abyste se oblékli do zlatého pláště moudrosti, a proto si představujte, že vás obklopuje zlaté světlo a jste moudří.

Afirmace: Spojuji se se svou vnitřní moudrostí.