31.1. - 6.2.2022

31.01.2022

Dnes 31.1. v 19 hodin online přednáška: Dary a výzvy roku 2022 z pohledu hvězd


Novoluní ve Vodnáři, které nastane 1.2.2022 v 6,45 hod.. nám dává velkou možnost ke změně. Bude ovlivněno planetou Saturn, která dodá více moudrosti, uvážlivosti a pracovitosti. Schopnost se pustit do realizace změn, po kterých toužíme. Tvořme, buďme kreativní a vynalézaví. Nechme se vést svou intuicí. Prohlubujme přátelství a týmovou práci. Spojujme se s druhými pro uskutečnění společného záměru. Propusťme svou minulost a začněme tvořit to, jak chceme, aby vypadal náš nový svět. 

Po novoluní zůstane Slunce v konjunkci se Saturnem a bude ovlivňovat zbytek týdne. Pomůže nám osvojovat si větší trpělivost, vytrvalost, disciplínu a vnést do života pravidelnost. Neměli bychom ovšem dopustit, abychom byli příliš vážní, tvrdohlaví a neústupní. Konstelaci můžeme využít k úklidu, třídění věcí a zbavování se toho, co už nepotřebujeme.

Změna nastala u Venuše v Kozorohu, která není už od 29.1.022 retrográdní, což uleví vztahům, nebudeme se již zabývat minulostí, ale hledět vpřed. Očekávat se dají náhlé neočekávané lásky i přátelství, citové prožitky, osvěžení stávajících vztahů, protože je Venuše stále ještě v trigonu s Uranem.

Svou retrográdní fázi ukončí také v tomto týdnu 5.2.022 i Merkur v Kozorohu. Komunikace dostane nový rozměr a posune nás dál. Začneme si plánovat budoucnost a přebírat větší zodpovědnost za to, co vypustíme z úst nebo napíšeme. Pod vlivem Merkura s Plutem budeme víc hloubaví a budeme chtít věcem přicházet na kloub.

Mír do vašich srdcí.

Eva

 


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SMÍCH je zázračný lékař. Zbavuje strachu, a když se zasmějete, jste šťastnější, rozjasněnější a uvolněnější.

Pamatujte, že andělé létají proto, že se berou lehce, a tak se povzneste nad všemožné obtíže a vnímejte situace z té veselé stránky. Smějte se sobě a s druhými.

Když se uvolníte a zasmějete, vaši andělé vám vnuknou nové nápady a myšlenky, které mohou obtíže proměnit v potěšení.

Smích je sluneční světlo, které rozpouští temnotu, takže buďte veselí, hraví a radostní.

Afirmace: Ve všem vidím humor.