4.7.-10.7.2022

04.07.2022

Můžeme očekávat poměrně klidnější týden, jen s některými astrologickými změnami.

Planeta Merkur a Mars změní místo působení v úterý 5.7.2022.

Merkur přejde ze znamení Blíženců do znamení RAKA a Mars opustí znamení Berana a vstoupí do znamení BÝKA.

Naše myšlení se bude točit kolem dětí, bydlení, rodiny. Budeme se více kontaktovat s rodiči i příbuznými. Rozhodující přitom bude to, jak se cítíme a jak jsou naplněny naše vnitřní potřeby.

Merkur v Raku vytvoří zároveň na konci týdne konjunkci s Černou lunou. Jedná se o mimořádně citlivou konstelaci, kdy naše pocity a emoce budou spoluzodpovědné za druh myšlenek, jaké se nám budou honit v hlavě a jakým způsobem budeme situace vyhodnocovat. Buďme pozorovateli svých myšlenek. Nenechme se emočně rozhodit nebo zaskočit některými zprávami, zůstaňme v neutralitě, neberme si nic osobně. Zachovejme klid a pomocí vody (sprcha, plavání, pobyt u vody..) spláchněme veškerou negativitu. 

Konstelace varuje před vytvářením dramat, domněnek, před urážlivostí a obviňováním. Znamení Raka obrací naši pozornost (myšlenky) dovnitř, k potřebám naší duše a ke vzpomínkám. Nabízí dar představivosti a tím i možnost si tvořit vytouženou budoucnost.

Planeta Mars nás pod vlivem Býka více zklidní, dodá více vytrvalosti, trpělivosti a praktičnosti. Aktivita bude nasměrována na zaopatřování se a budování, na stabilitu. Budeme si více vychutnávat a užívat života. Někdo zvolí manuální práci, různé úpravy a opravy v rámci bydlení.

Zaměřit bychom se měli i na své tělo a jeho potřeby. Dostatek pohybu a vyvážená strava nám udělá dobře. Mars v Býku podpoří i potřebu fyzického kontaktu, doteků a přítulnost.

Další konstelace, ke které dochází koncem týdne je spojení planety Uran a Vzestupného lunárního uzlu. Ukazuje nám, že cesta vpřed k vyššímu vědomí se neobejde bez nutných osobních změn, a to především změny hodnot a morálky.  

Žijme pro dnešek a udělejme si ho nádherným.

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ARCHANDĚL GABRIEL

Tato karta je pro vás požehnáním a znamením, abyste se obrátili na archanděla Gabriela, který pracuje v bílém paprsku, aby vám pomohl s milosrdenstvím a očištěním.

Je na čase zbavit se starých vzpomínek, hluboko zakořeněných návyků a vzorců myšlení, které snižují vaše vibrace.

Archanděl Gabriel vnese do vašeho života pořádek a řád, tak aby všechno mohlo hladce plynout.

Můžete ho rovněž požádat, aby vám přinesl rozjasnění a radost.

Připomíná vám, že jste krásným, jasným a moudrým duchem ukrytým ve hmotném obalu. Představujte si, že vás obklopuje čisté bílé světlo. V duchu s ním splyňte a vzlétněte vzhůru.

Afirmace: Jsem čisté světlo.