4.9. - 10.9.2023

04.09.2023

Hned v pondělí se rozběhne planeta Venuše ve Lvu do přímého chodu, končí po delší době její retrográdní fáze. Máme tudíž za sebou aktivní období čištění vztahů. Můžeme nyní zhodnotit, co se za tu dobu změnilo, k jakému posunu uvnitř i mimo nás došlo.

Začátek školního roku skočil do velmi příznivých energií. Celý týden bude pod vládou Slunce a Merkura v Panně v harmonickém vztahu s Jupiterem a Uranem v Býku. I když je čas začátku pracovních úkolů a povinností jak pro dospělé, tak pro děti, nebude chybět počáteční nadšení, radost i optimismus. Naše mysl vyhodnotí situace spíše z lepšího úhlu pohledu, což usnadní jak komunikaci, pohled na svět i chuť do práce.

Podpořena bude veškerá praktická činnost, plánování, třídění, organizování, dělání pořádku. Snadněji bude probíhat očista naší mysli od negativních vzpomínek a zaměřování pozornosti na užitečné věci.

Prospěšné také bude se zaměřit na péči o tělo, vnímat na co nás upozorňuje a co můžeme udělat pro jeho zharmonizování a léčení. Pod znamení Panny spadá trávení, slezina, slinivka a tenké střevo. Výběrem a konzumací vhodné stravy můžeme pomoci našemu trávení. Velmi vhodným nástrojem pro naše tělo je pravidelnost a denní rituály. Jupiter nám ukáže další možnosti našeho praktického i duchovního směřování a rozšiřování si obzorů. Vyzve nás k pohybu, procházkám, pobytům v přírodě. Naslouchejme intuici, bude k nám silně promlouvat a uvádějme nové nápady do praxe.

Zároveň probíhá neustále vyrovnávání karmických dluhů, což od nás vyžaduje vědomý a aktivní přístup, odvahu a touhu po dokonalém poznání sebe sama.  

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ARCHANDĚL RAFAEL

Tato karta je pro vás požehnáním, neboť archanděl Rafael přináší zdraví, léčení a hojnost. Pomůže vám rozvíjet vaši intuici a vnitřní moudrost, pokud ho o to požádáte.

Archanděl Rafael rovněž ochraňuje poutníky na cestách, takže je to šťastná karta, pokud se chystáte cestovat.

Jestliže jste léčitelé nebo si jimi přejete být, archanděl Rafael k vám bude posílat Božskou energii.

Pracuje v zeleném paprsku léčení a rovnováhy, a proto si představte, že vás obklopuje jasné zelené světlo, a požádejte jej o vedení.

Afirmace: Užívám si pocitu štěstí, zdraví a hojnosti.