5.12. - 11.12.2022

05.12.2022

Prožívání následujících dnů bude souviset s Úplňkem v Blížencích, jehož energie bude vrcholit ve čtvrtek 8.12.2022 v 5,10 hodin. Bude probíhat na ose Blíženci - Střelec, kdy je Luna v Blížencích a Slunce ve Střelci.

Konstelaci doplní planeta Mars, která je stále v Blížencích a retrográdní, a která vytvoří úzké spojení, konjunkci, s Lunou. Dodá tím úplňku ještě více napětí a bojovnější atmosféry. Pod tímto vlivem se můžeme cítit vice podráždění, naštvaní, impulzivnější, agresivnější a nervóznější. Proto bude tak důležité učit se zachovávat klid a pěstovat v sobě více trpělivosti a nadhledu. Nechtějme stíhat hodně věcí najednou a nespěchejme. Sledujme, zda dotahujeme činnosti do konce, zda nejsme příliš roztěkaní.

Hlavní roli bude hrát naše mysl a schopnost komunikace. Rozhovory a diskuze mohou probíhat velmi vášnivě až bojovně. Bude zde tendence udolat protivníka slovy a argumenty. Střetnou se zde dva světy, svět duchovní a svět hmoty a každý bude "mít svou pravdu." Zazní spousta argumentů, protichůdných zpráv, důvodů, analýz. Informace se budou na nás valit ze všech stran. Dotýkat se budou zejména finanční oblasti.

Planeta Merkur, která vládne úplňku, přejde v úterý 6.12. ze znamení Střelce do znamení Kozoroha a vytvoří kvadraturu s Jupiterem. Konstelace varuje před plýtváním a rozhazováním a vede nás cestou uvážlivosti, hospodárnosti a šetrnosti. Vyžádá si od nás více trpělivosti, zodpovědnosti a koncentrovanou mysl. Soustřeďme se na naše myšlenky a dejme prostor jen těm, které nás povznášejí a nevedou nás do strachu. 

I planeta Venuše vytvoří kvadraturu s Jupiterem, a to před tím, než změní své působiště a přejde v sobotu 10.12. do znamení Kozoroha. Všímejme si kdy a v čem jsme neustále nespokojení a chceme víc. Kde máme přehnané nároky na druhé.

Využijme Úplňku v Blížencích k tomu, abychom již opustili staré způsoby uvažování, různá rčení, stále se opakující naučené věty a tvrzení, argumenty a slova. Osvojujme si nadhled, šlechetnost, velkorysost, toleranci a důstojnost. Rozhodněme se pro změnu a zkusme se podívat na situace z jiného úhlu pohledu.

Jakou myšlenku vyšleme, takový tvoříme svět, a taková energie se k nám vrátí.

Planeta Neptun v Rybách, která již ukončila retrográdní fázi, nás vyzývá ke tvoření světa lásky, soucitu, sjednocení, porozumění a spolupráce. K vědomí a přijetí toho, že se vše děje na základě Božího plánu, tak jak má. 

V neděli nás čeká již stříbrná neděle a možnost si zapálit třetí adventní svíci.  

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper

SPOLUPRÁCE

Vyhněte se mocenským bojům, konfliktům a soupeření, jež vycházejí z touhy ega vyhrát. Spolupráce s cílem nejvyššího dobra napomáhá harmonii a pospolitosti a v každém podporuje to nejlepší. Dejte si za cíl, aby každý měl pocit uspokojení z vykonané práce. Budete tak klem sebe šířit dobrou vůli a harmonii. Andělé vás vedou k tomu, abyste lidi spojovali dohromady. Hledejte možnosti, jak si vzájemně pomáhat. Otevřete-li se sdílení, budete z toho mít prospěch a vy a andělé vašim snahám požehnají.

Afirmace: Se všemi spolupracuji.