5.7. - 11.7.2021

06.07.2021

Konstelace popsaná v minulém poselství dosahuje svého vrcholu, Merkur v Blíženích tvoří stále kvadraturu na retrográdního Neptuna do Ryb. Možný zmatek v hlavě, nechápeme, nerozumíme tomu, co se děje, co vše je možné. Konstelace varuje před uvíznutím naší mysli v chaosu, pocitu lítosti, marnosti, oběti, beznaděje a utrpení. Osvoboďme se od těchto nežádoucích emocí, které oslabují naše těla a jsou příčinou onemocnění. Nebuďme příliš důvěřiví, nemusí to každý s námi myslet dobře. Učme se rozpoznávat co je pravda a co ne. Pomůže nám, když se začneme více orientovat přes svou intuici a tím rozlišovat, co nám dává smysl a co ne.

Slunce v Raku tvoří harmonický aspekt s Uranem a tím v nás podpoří smysl pro originalitu, tvořivost, osvobození se a uvolnění. Dodá nám charisma a posílí tolik potřebnou intuici.

Tento týden patří hlavně vztahům a lásce. Nejdříve vytvoří Venuše ve Lvu opozici s planetou Saturn ve Vodnáři. Může se dostavit melancholie, strádání v lásce, smutek, nechuť tvořit, ale i problémy v sexuální oblasti. Aspekt je slabý a nemá dlouhého trvání. Bude vystřídán dalším, a to: Venuše kvadratura Uran. Přináší změnu, náhlé nové zážitky a prožitky, flirty, ale i rozchody, nezávislost. A do třetice, se Venuše potká v konjunkci s Marsem ve znamení Lva koncem týdne. Aspekt mužského a ženského principu, vášně a zesílené sexuality, hravosti a tvořivosti.

Závěr týdne paří Novoluní v Raku, a to v sobotu 10.7.2021 ve 3,16 hodin.

Rak je kardinální znamení, tudíž má silný vliv. Váže se k rodině, předkům, domovu, přírodě, vlasti a bydlení, k naší duši a k minulosti. Přináší zamyšlení nad těmito tématy, nad naším dětstvím, vztahem k rodičům, k vlasti, aby tam, kde je nesoulad, bylo odpuštěno a nastolena láska a harmonie. Každý z nás si v sobě neseme svou vnitřní matku a otce. Proto vyladění se s těmito pod- osobnostmi je základem pro šťastný život. Vnitřní spokojenost pak se promítá do vnější spokojenosti s okolím. Rodina je základ společnosti. Čím více bude panovat v rodinách soulad a harmonie, tím zdravější bude klima pro mladou generaci, a tím se vytvoří i příznivější podmínky ve státě.

Novoluní můžeme využít k obnově, modernizaci nebo jen úklidu v našich bytech a domech. Buďme vděčni za střechu nad hlavou. Mějme kontrolu nad svými emocemi. Zbavujme se různých stravovacích zlozvyků, citlivější jsou játra, žaludek a žlučník, podpořme i tok lymfy.

Čerpejme sílu z přírody a buďme co nejvíc v pohodě.

Mír do vašich srdcí.

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ZAČÁTKY

Život tvoří řada cyklů a pro vás teď nastala doba přerodu.

Může to znamenat novou fázi ve vztahu, zrod nového nápadu nebo rozvíjení takových vlastností, jako jsou smích, světlo a naděje.

Může se rovněž ohlašovat naprosto zásadní změna.

Nebojte se opustit, co již znáte, protože nové nemůže přijít, dokud neodejde staré a překonané.

Váš anděl vám radí přijmout nový začátek, protože až přijde, budete rádi.

Zrození je zranitelné období. Křehkou životní sílu je třeba v sobě chránit a pečovat o ni.

Požádejte anděly, aby vás novými začátky ve vašem životě provedli až do fáze zralosti.

Afirmace: S láskou vítám nové začátky ve svém životě.