6.12.-12.12.2021

06.12.2021

Z kraje týdne ještě pocítíme vliv opozice mezi Sluncem ve Střelci a Černou lunou v Blížencích. Konstelace, která v sobě nese rozpor mezi tím, jak bychom chtěli žít, kam směřovat, jak být šťastní, jaké jsou naše cíle a ideály, a mezi dramaty, které vytváří naše mysl na základě přijatých informací ze svého okolí a světa. Taková mysl vidí všechno černě, přehání, je plna strachu, nesnese jiný názor, jakmile s ní někdo nesouhlasí, stává se nemilosrdným soupeřem. Vyvolává nesoulad, nedorozumění, hádky, lže a pomlouvá, kritizuje a odsuzuje. Nemá přitom tušení, co ve své zlobě způsobuje a co může ztratit. Je vedena pouze pomstou a bojem.

A tak očistěme naši mysl a komunikaci od všech těchto malicherností a nevyspělého jednání. Jedině tak se může zcela projevit sluneční podstata každého z nás.

Slunce postupně spěje ke kvadratuře s Neptunem, a ukazuje nám na nedůvěru ve vlastní schopnosti, na závislosti všeho druhu, podvody, lži a absenci víry a lásky. Snadněji za této konstelace věříme tomu, co kdo hlásá.

Planeta Mars v kvadratuře na Jupitera ukazuje na nešťastné a přehnané kroky, které jedinec podniká ve slepé víře, že mu jeho jednání přinese štěstí, radost, svobodu a pokrok.

O to víc, je důležitý Merkur v sextilu na Jupitera, který radí ověřovat si fakta, mít svůj názor a neztrácet optimismus.

Na pozadí všech těchto konstelací tohoto týdne a dalších dní, stojí nám již dobře známá kvadratura mezi planetou Saturnem a Uranem, která tvoří hlavní páteř tohoto roku. Konflikt mezi starým a novým. Do třetice se vytvoří přesná napěťová vazba mezi těmito planetami kolem Vánoc.

Zejména o víkendu, ale i před ním, bude patrný vliv konjunkce Venuše s Plutem v Kozorohu. Proces velkých změn a očišťování dosavadních vztahů od všeho, co ničí pravou lásku. Zároveň bude docházet k osudovým setkáním a novým známostem, budou zde hrát důležitou roli peníze, jistoty a zázemí. Mezilidské vztahy budou pod vlivem velmi intenzivních emocí. Vnější tlak a manipulace bude zesilovat, proto se mohou objevit pocity bezmoci a beznaděje. Udělejme vše proto, abychom se tak necítili. Zaměřujme se na to co pozvedá naši duši, radujme se z maličkostí. 

V neděli již rozsvítíme třetí svíci s názvem "Láska" na adventním věnci.

Není již cesta zpět, pouze vpřed! Probuďme se !

Mír do vašich srdcí.

Eva


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 PŘÍLEŽITOST - neustále se nám všem otevírají nové příležitosti a očekává se od nás, že se necháme unášet proudy, s nimiž se na své cestě setkáme.

Tato karta vás upozorňuje, že se vám nabízí něco nového, a je na vás, abyste to maximálně využili. Buďte bdělí, buďte vědomí a buďte připraveni.

Své příležitosti si samozřejmě můžete vytvářet sami. Pokud zaklepete na dostatečné množství dveří, nutné se před vámi některé z nich otevřou.

Vaši andělé vám radí, abyste vytrvali, neboť je možné, že dveře, které dříve byly zamčené, jsou nyní pootevřené.

Ztište svou mysl a požádejte anděly, aby vám pomohli.

Afirmace: Otevírám se novým příležitostem.