7.11. - 13.11.2022

07.11.2022

Hlavní událostí tohoto týdne je Úplněk v Býku včetně zatmění Měsíce. Má platnost půl roku.

Vrcholí v úterý 8.11.2022 ve 12,01 hod.

Jak jsou poskládána tělesa na obloze? Luna prochází 16st.znamení Býka v konjunkci s Uranem a Vzestupným lunárním uzlem a v protilehlém znamení Štíra se nachází Slunce s Merkurem, Venuší a Sestupným lunárním uzlem.

Jedná se o velmi silný, transformační a revoluční úplněk. Na osobní rovině nás vyzývá ke změně hodnot, ujasnit si vztah k sobě, ujasnit si, co je nejdůležitější hodnotou pro nás a pro co chceme žít. Ptejme se sami sebe, pro co jsme žili v minulosti a jak na tom jsme nyní? Změnili se naše hodnoty nebo stále toužíme žít po staru. Vlastnit, hromadit, mít všeho hodně, zneužívat přírodní zdroje, vším plýtvat, čili tzv. "mít se dobře a užívat si život". 

Nyní na nás budou vyvíjeny tlaky, abychom začali žít ve jménu Lásky, lásky k sobě a k druhým, lásky k přírodě a všemu stvořenému na této planetě. S pokoru využívat dary matky Země, učit se hospodárnosti a vděčnosti. Objevovat a oceňovat krásu a žít ve vnitřní hojnosti.

Záleží na každém z nás, zda tato vnitřní i vnější proměna nás samotných bude probíhat dobrovolně nebo k tomu budeme přinuceni okolnostmi. Planeta Uran může přinést nečekané a nevyzpytatelné náhlé změny jak v našich osobních životech, tak ve společnosti. To, co stagnuje, na čem lpíme, bude zbořeno, aby došlo ke změně, k pokroku. Učíme se nelpět a zbavovat se pofiderních hodnot a jistot.

Navenek se může projevit úplněk nestabilitou, nejistotami, ztrátami v hmotné oblasti, nervozitou, neklidem, změnami nálad, a nevyzpytatelnými reakcemi na okolní dění.

Mohou se ozvat nepříjemně i přírodní živly. Překvapit nás mohou zprávy ohledně finančních toků, situací v bankách. Objevit se mohou i výpadky elektrické energie a jejich vliv na fungování mobilů, internetu apod..

Planeta Merkur v opozici na Uran svádí k unáhleným slovním projevům, útokům, neomalenosti, k revolučnímu hnutí, ke vzdorovitosti ve jménu "pravdy". Zkrátka ke zkratu myšlení, vlivem absence duchovních hodnot. Než něco řekneme, raději se 2x nadechněme. 

Úplněk je pod kvadraturou planety Saturn, která může v nás vyvolávat pocit omezení, nedostatku, nesvobody a smutku. Nezůstávejme v těchto pocitech, zaměřujme pozornost na to pěkné a fungující, na dary, které máme. Osvojujme si trpělivost, pokoru a řád. Tvořme a radujme se ze své činnosti. 

Štíří energie z nás vždy vytahuje to, co je skryté, bolestné, neprojevené navenek. Výzvou tohoto úplňku je změna ve smyslu, opřít se o svou vnitřní sílu, klid, stabilitu, nenechat se vykolejit z rovnováhy díky nezpracovaným emocím a negativním myšlenkám. Umět čelit a postavit se strachům.

Na fyzické úrovni předcházejme prochladnutí, zánětům v krku, rýmám, bolestem krční páteře a nemocem štítné žlázy. Dopřejme si procházky, masáže, koupele, relaxaci. Vytvořme si příjemnou atmosféru pitím bylinkového čaje při svíčkách. Milujme své tělo.  

Mír do vašich srdcí

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper

ARCHANDĚL GABRIEL

Tato karta je pro vás požehnáním a znamením, abyste se obrátili na archanděla Gabriela, který pracuje v bílém paprsku, aby vám pomohl s milosrdenstvím a očištěním.

Je na čase zbavit se starých vzpomínek, hluboko zakořeněných návyků a vzorců myšlení, které snižují vaše vibrace.

Archanděl Gabriel vnese do vašeho života pořádek a řád, tak aby všechno mohlo hladce plynout.

Můžete ho rovněž požádat, aby vám přinesl rozjasnění a radost.

Připomíná vám, že jste krásným, jasným a moudrým duchem ukrytým ve hmotném obalu. Představujte si, že vás obklopuje čisté bílé světlo. V duchu s ním splyňte a vzlétněte vzhůru.

Afirmace: Jsem čisté světlo.