8.1.-14.1.2024

08.01.2024

Milí přátelé, vítejte v novém roce 2024, v roce Slunce!

Vstoupili jsme do druhého týdne tohoto roku, který hned na začátku má pro nás příjemné a podporující energie, včetně Novoluní v Kozorohu, které nastane ve čtvrtek s magickým datem 11.1.2024 kolem 13 hodiny.

Začátek nového roku patří vždy energii znamení Kozoroha, astrologicky řečeno, Slunce prochází tímto znamením. Zároveň se zde nachází i planeta Mars. Podporují v nás schopnost koncentrace, zastavení se, zhodnocování uplynulého a stanovení si dlouhodobějších plánů do budoucnosti. Stát přitom pevně nohama na zemi, být si vědomi toho, že "bez práce nejsou koláče" a posílit svou píli, disciplínu, trpělivost a především přijmout zodpovědnost za svůj život- za své myšlenky, emoce a činy. Znamení Kozoroha nás vyzývá k tomu, abychom si udělali pořádek v životě a učili se věnovat pozornost jen tomu podstatnému.

Novoluní v Kozorohu je v harmonickém aspektu k planetě Uran v Býku. Je to brána pro nový start v našem životě, pro změny, které si přejeme uskutečnit. Jsme tvůrci svého života, a tak je zde možnost rozhodnout se a vykročit na cestu vědomého tvůrce. Součástí této cesty je osvobozování se od všeho, co nám brání v radostném, svobodném a šťastném životě. Zbavení se všech závislostí, strachů, náruživostí, chtíčů a dalších vnitřních bloků. 

Činnostem započatým v tomto čase bude přáno a povedou k úspěchu. Ovšem za předpokladu, že uhlídáme naši mysl a nenecháme se jí zmást. Merkur je stále totiž ještě ve znamení Střelce a tvoří kvadraturu s Neptunem. Projevem je, že člověk je zmatený, neví, nechápe, je zklamaný, chtěl by ale......nebo má přehnané představy odtržené od reality. Snažme se udržet jasnou a klidnou pozitivní mysl.

Až vstoupí Merkur do znamení Kozoroha, což nastane v neděli 14.1.2024. budeme na vše pohlížet reálnějšíma očima, lépe se koncentrovat a dotahovat věci do zdárného konce.

Karmické vlivy pocítíme v mezilidských vztazích, planeta Venuše ve Střelci je v disharmonii k Černé luně. Nepodléhejme jejím dramatům, a nepřete se s nikým o názor. Spíš svou energii obracejme k sobě a investujme ji do "léčení" našich vnitřních zranění, jak nám doporučuje Venuše v pozitivním aspektu na Chirona.

V průběhu měsíce, kdy vládne znamení Kozoroha a Saturna se zaměřme na celý kosterní systém, klouby, páteř, kosti, ale i zuby. Nedovolme tělu aby ztuhlo a bylo nepružné.

Mír do vašich srdcí 

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper

VYROVNANOST

Vyrovnanost vede k vnitřnímu míru, jasnosti a klidu mysli.

Když se cítíte vyrovnaní, jste sami sebou a nic a nikdo vás nemůže rozčílit, vyvést z míry nebo ovlivnit.

Jste jako klidné, čisté jezero a pobyt u něj je krásný a upokojující. Vaše klidné vyzařování přináší naději a pomoc všem, kdo vstoupí do vaší aury. Přitahujete respekt a lásku druhých, neboť je nesmírně uklidňujete.

Když jste hluboce vyrovnaní a klidní, jste spojeni s vyššími silami Vesmíru, dostává se vám Božského vedení a vaše cesta životem plyne hladce.

Potichu požádejte svého anděla, aby vám pomáhal udržet si stav vyrovnanosti.

Afirmace : Jsem vyrovnaný(á) a klidný(á).