9.1. - 15.1.023

09.01.2023

 Vstoupili jsme do týdne s Černou lunou již v novém znamení, a to ve znamení LVA. Změna nastala 8.1.2023.

Procházet bude tímto znamením do 4.10.2023. V průběhu té doby se Černá luna dotkne zraněných srdcí a témat spojených s otcem, muži (mužskou energií), autoritami, vládci a mocnými světa. Můžeme prožívat pocity nedostatečného ocenění, uznání, jakož i problémy v rámci seberealizace nebo ve vztahu s dětmi. Drama se bude odehrávat zejména tam, kde bude projevena pýcha, sobectví, arogance, dominance, sebestřednost a potřeba důležitosti a obdivu.

Udobříme si Černou lunu tím, když budeme eliminovat své sobecké postoje, chlubivost, osobní zásluhy, a naopak budeme tvořit pro druhé, pro prospěšnost a blaho všech.

Z hlediska zdraví pečujme o své srdce, pozlobit by nás mohla páteř, zejména hrudní.

Slunce v Kozorohu se bude přibližovat k planetě Pluto. Ve společnosti bude cítit mocenský boj, prosazování se, některé jedince ovládne zcela touha po úspěchu a získání mocného postavení třeba i silou nebo jinými praktikami. Hlídejme si, abychom nepodléhali destruktivním silám.

Planeta mezilidských vztahů Venuše se dostane do kvadratury se Vzestupným uzlem a na konci týdne s Uranem. Konstelace, která je výzvou pro nás, abychom se dokázali povznést nad hádkami, malichernostmi, nad tím, co nám nevyšlo nebo co nás zaskočilo. Čekají nás změny a překvapení, která je třeba přijmout. Uvědomme si, co nám brání v tom cítit se svobodně. Komunikujme a nebuďme v odporu.

Den před začátkem volby prezidenta tj. 12.1.2023 ukončí svou retrográdní fázi planeta Mars v Blížencích. Věci se dají do pohybu, zaznamenáme příval energie fyzické i mentální. Pomůže nám to se lépe a snadněji vyjádřit slovem i písmem. O informace a diskuze nebude nouze.  

Mír do vašich srdcí.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

 ZRANITELNOST

Pouze ti, kdo jsou stateční a mají otevřené srdce, se odváží být zranitelní, protože zbourat všechny zdi a ukázat svou lidskost vyžaduje odvahu.

Vaši andělé vás vedou k tomu, abyste si uvědomili své obranné mechanismy, které vás oddělují od druhých a od Božství.

Požádejte své anděly, ať vám pomohou rozpustit vaše masky a bariéry, tak aby se mohlo ukázat vaše křehké, skutečné já, jako motýl vylíhnutý z kukly.

Odměnou je svoboda, láska a pocit vnitřní jistoty. Odvažte se být zranitelní a otevření.

Afirmace: Zranitelnost je mou silou.