1.4. - 7.4.019

01.04.2019

Hlavní astrologickou konstelací tohoto týdne je Novoluní v Beranu, v pátek 5.4.019 v 10,52 hodin. Znamení Berana je znamením počátku a s novoluním dohromady tu máme velmi silnou podporu, energii a sílu pro nastartování změn v našem životě. Mělo by jít o změnu především osobní, změnu našeho Já, charakteru a postojů. Vypořádat se s nějakou vlastností, která nám komplikuje život, a rozhodnout se pro změnu!! Uvědomit si kým jsme, kým chceme být a kým být nechceme!

Ohnivé znamení Berana nám pomůže zapálit v nás jiskru pro duchovní rozvoj, pro odvahu, rozhodnost, schopnost prosadit své záměry, cíle, projekty. Hlavně především po nás chce: "Změnit se!!!" Nenechme si vnutit to, co nechceme a s čím neladíme.

Slunce se bude dostávat v příštích týdnech do kvadratury se Saturnem, Plutem a sestupným uzlem, což představuje období zkoušek, překážek, omezení a tlaků na nás. Koncem týdne už můžeme tento vliv začít vnímat. Budeme zkoušení ve svých postojích, ve své nezávislosti a odvaze. Jak dokážeme být sami sebou, čelit problémům a vypořádat se s povinnostmi. Nemáme přitom zapomínat na víru v sebe, víru v Boha a na optimismus, jak nám napovídá Slunce v Beranu v trigonu na Jupitera ve Střelci. Přinese zároveň duchovní rozkvět, touhu po poznání a vzdělávání.

Už od minulého týdne působí Merkur v konjunkci s Neptunem, nyní se přidá i sextil na Saturna. Důležité je udržet si láskyplnou mysl, umět se povznést a odpustit. Učíme se být shovívaví k chybám druhých. 

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D.Cooper)

Archanděl Samuel : " Archanděl Samuel pracuje v růžovém paprsku lásky. Tato karta pro vás znamená požehnání a ukazuje, že jste připraveni otevřít své srdce nepodmíněné lásce. Láska nezná mezí a přijímá všechny bytosti takové, jaké jsou. Láska nesoudí. Pravá láska je tak mocná, že rozpouští zranění, hněv i oddělenost. Dovolte lásce aby proudila do vašeho srdce a dotkla se těch které máte rádi, těch, které rádi nemáte, i těch, které neznáte.

Tak se vytvoří světelný most, po němž mohou chodit andělé a přinášet naději a mír. Na oplátku bude požehnán i váš život a naplní se láskou."

Afirmace: " Plamen lásky naplňuje mé srdce."