1.7. - 7.7.019

01.07.2019

V úterý 2.7. v 21,17 hod. nás čeká Novoluní v Raku včetně zatmění Slunce. Konstelace, která nás propojí s naším nevědomím, emoční, pocitovou a citovou složkou v nás, která bude dominovat nad naším vědomím chováním. Ego bude zastíněno. Jsme vedeni k tomu, abychom s druhými nehráli hry Ega, nýbrž abychom byli k sobě navzájem soucitnější, laskavější a naslouchali si. Učíme se vyjadřovat své pocity a potřeby, a nebýt lhostejní .

Zároveň se může objevit víc sentimentu, emoční lability a přecitlivělosti. Duše se hlásí o pozornost. Mohou se nám vracet vzpomínky na minulost, na dětství, oživí se některé staré bolístky. Novoluní nám dává prostor pro jejich odžití, rozpuštění a uzdravení, aby nám již nekomplikovaly současný život. Je to doba nového začátku, nových rozhodnutí v oblasti citové, rodinných vazeb, a záležitostí kolem bydlení a nemovitostí. Uzdravujeme minulost, abychom ji mohly opustit.

Planeta Mars zároveň přechází v tento den do znamení Lva. Lidé narození v tomto znamení se mohou těšit na příliv energie. I pro nás ostatní je tu příliv odvahy, kreativity, soutěživosti, podnikavosti, velkorysosti a chuti sportovat. Přehnaná potřeba vítězit a být za hrdinu však může vést k přehánění, k namyšlenosti, samolibosti a chvástání se.

Do rodinného znamení Raka přechází ve středu večer Venuše, pro kterou jsou důležité harmonické vztahy s dětmi a rodiči. Stane se tak soucitnou, milující, pečující a starající se o své nejbližší. V sextilu na Uran nás Venuše učí si nedělat zbytečné starosti o své blízké a zbavovat se závislosti na nich.

Koresponduje to dobře s obdobím dovolených a prázdnin, kdy čas strávený mezi rodiči a dětmi je četnější a mnohem intenzivnější.

Příští týden vrcholí opozice mezi Sluncem a Saturnem, která bude mít vliv již na konec tohoto týdne. Pokud naše Já (ego) překračuje hranice, budeme donuceni je respektovat. Připomene se nám, že je naší zodpovědností, jak se cítíme a co prožíváme. Jakým způsobem umíme řešit obtíže a komplikace. 

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

KOMUNIKACE - Andělé vám připomínají, že spiritualita znamená také upřímnost a poctivost. Když mluvíte v souladu s tím, co cítíte, druzí toto souznění s pravdou vnímají a důvěřují vám.

Mluvte pozitivně. Zaměřte se v životě na to dobré a budete se cítit šťastnější a zdravější.

Komunikace je dvousměrný proces. Naslouchejte druhým se zájmem a otevřeností. Zlepší to všechny vaše vztahy.

Neustále rozmlouvejte se Zdrojem pomocí modlitby, nebo žádání, a meditace, neboli naslouchání.

Udržujte komunikační kanály neustále otevřené. Staňte se mostem k srdcím a myslím druhých. Požádejte svého anděla, aby vstoupil do vaší aury a komunikoval skrze vás vyšším způsobem.

Afirmace: Komunikuji jasně a upřímně.