11.2. - 17.2.2019

11.02.2019

Slunce přešlo přes Černou lunu, ale stále zůstává v jejím vlivu. Máme možnost vidět naše osobní dramata, která si sami vytváříme svými sobeckými postoji a neschopností změnit sebe sama. Máme možnost očistit svou karmu, vyrovnat dluhy z minulosti. Čím? Přijetím situace, a láskyplným jednáním.

Ve středu 13.2. vrcholí aspekt Marse v konjunkci s Uranem, o kterém jsem psala minulý týden. Naše nižší přirozenost nás bude chtít stáhnout do radikálního a okamžitého a ukvapeného jednání, rychlého vyřešení situace, vyřízení si účtů s někým. Naštěstí je tato konstelace ozářena sextilem od Slunce, které ji může zmírnit a mít větší nadhled. Podporuje nás v propojením se s naším vyšším Já, abychom tak situaci nově posoudili a získali patřičný odstup. Nemusíme hned reagovat a mít poslední slovo.

Na Valentýna přejde planeta Mars do znamení Býka. Energie bude směřovat ke kráse, do uspokojování hmotných potřeb a užívání si života. Posílí vědomí naší sebe hodnoty. Můžeme se těšit na dárečky z lásky, společné večeře, masáže apod.. Rozhazovat ani hýřit penězi se ale moc nebude, zavládne šetrnost a střízlivost, díky Venuši, která je v Kozorohu a je pod vlivem svého vládce Saturna. Převažovat budou spíše skromnější a praktické dárky.

Venuše se Saturnem může ale přinést do vztahu i zádrhele, ochlazení, zklamání, rozchod, ukončení vztahu, pokud mu chybí pevný základ a hluboká láska. Ukáže se nám realita, jak se věci mají, kde je moudrost a zodpovědnost, a kde ne, zda si vážíme jeden druhého či nikoliv.

Ke změně došlo u planety Merkur, která se přesunula do znamení Ryb. Naše mysl bude nyní fungovat na základě pocitů a sympatií, logika půjde stranou. Zesílena bude intuice, tušení, představivost, sny a fantazie. Učíme se vnímat své pocity.V tomto čase si budou libovat zejména umělci a duchovně zaměření lidé. Snáz se bude meditovat, sdílet s ostatními. Konstelace nás podpoří v tom, abychom mysleli více na druhé.

V neděli už můžeme pocítit vliv úterního Úplňku v Panně.

Rada andělů na tento týden 

(Andělé světla-D. Cooper)

ARCHANDĚL JOFIEL: " Zavolejte archanděla Jofiela, aby vám ukázal směr a dal vám sílu. Pomůže vám zbavit se negativních myšlenek a postojů, udržet si otevřenou, jasnou mysl a jednat moudře. Andělé vám připomínají, že nastal čas, abyste se oblékli do zlatého pláště moudrosti, a proto si představujte, že vás obklopuje zlaté světlo a jste moudří.

Afirmace : "Spojuji se se svou vnitřní moudrostí."