12.10.-18.10.020

12.10.2020

Novoluní ve Vahách, které v tomto týdnu připadá na pátek 16.10,020 ve 21,30 hodin je o nápravě vztahu člověka k člověku. 

Vztahy jsou nyní velmi rozvrácené a další přísná a striktní opatření předcházející novoluní vyvolají vlnu strachu, nejistoty, boje, nespokojenosti a nespravedlnosti. Člověk obviňuje člověka, jsme svědky absence empatie a souladu. Změny se dotknou velmi citlivě rodin, dětí, studentů, učitelů a ostatních. Jsme opět na začátku, tam kde jsme byli v březnu.

Jenže boj nepřinese nikomu nic dobrého a kdo tím nakonec trpí jsme jedině my sami. Nezbývá než situaci přijmout a zklidnit. Začněme u vztahů v rodině, na pracovišti, v obchodě, na úřadech, .....buďme k sobě milí a ohleduplní.

Úkolem je se neustálé vylaďovat do pohody, neubližovat sobě ani druhým zbytečným obviňováním, hněvem, reakcemi, vzdorem nebo urážkami. Novoluní bude hodně citlivé a emoční, proto si dopřejme klid a pohodu, zastavme se a naslouchejme své duši, co potřebuje. 

Můžeme se ptát: V čem mám ubrat a kde mám přidat, abych byla v rovnováze? Co mne nejčastěji vyhodí z rovnováhy?

Pomáhejme si navzájem, sdílejme, spolupracujme na společném cíli. Udržujme v sobě mír a klid, zbavujme se strachu. Zároveň mějme odvahu změnit to, s čím neladíme a co si nepřejeme. Odmítejme násilí, manipulaci a nesvobodu.

Novoluní nám přinese novou vlnu kreativity, která bude reagovat na stále přísnější a striktnější omezení, a to zejména v oblasti umělecké a sportovní.

Znamení Vah odmítá násilí, boj a nespravedlnost. Řeší vše smírem a stráží rovnováhu.  Je to znamení umělců. A tak zpěv a hudba je zrovna tím, čím se my lidé můžeme udržovat v dobré náladě, v harmonii a tudíž ve zdraví. Nikdo nám nemůže zakázat si zpívat, poslouchat hudbu nebo tančit. Je známo, že zpěv a hudba čistí játra, která jsou velmi důležitá pro zdraví každého člověka. A tak se jistě zpěváci, hudebníci a ostatní umělci nenechají umlčet a vymyslí způsob, jakým se s námi spojí a propojí. Hledejme to, co nás spojuje s ostatními, povznáší, co nám dělá radost. Jedno z pravidel zní, na co myslíš, to posiluješ.

Je podporována energie sdílení, komunikace, sbírání faktů a informací.

Planeta Merkur ve Štíru se od středy 14.10.020 stává retrográdní a vytvoří opozici na Uran, vše co souvisí s cestami, pohybem a komunikací se může náhle a nečekaně zkomplikovat. Počítejme s nedorozuměními a pozor na hádky a nehody, hlídejte si každou myšlenku a slovo.

Planeta Venuše v trigonu na Jupitera se postará o to, aby se napětí ve společnosti zmírnilo, ve vztazích zavládla velkorysost a obětavost, ovšem zároveň se dostává Venuše do opozice s Neptunem, a tak pozor na iluze, sliby a nereálná očekávání.  


Nepřestávejme si zpívat každý den !

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SMÍCH - je zázračný lékař. Zbavuje strachu, a když se zasmějete, jste šťastnější, rozjasněnější a uvolněnější.

Pamatujte, že andělé létají proto, že se berou lehce, a tak se povzneste nad všemožné obtíže a vnímejte situaci z té veselé stránky.

Smějte se sobě a s druhými.

Když se uvolníte a zasmějete, vaši andělé vám vnuknou nové nápady a myšlenky, které mohou obtíže proměnit v potěšení.

Smích je sluneční světlo, které rozpouští temnotu, takže buďte veselí, hraví a radostní.

Afirmace: Ve všem vidím humor.