13.1. - 19.1.020

13.01.2020

Silné obsazení planet v Kozorohu (viz.minulá předpověď) působí i nadále v tomto týdnu. Merkur se pomalu začíná vzdalovat od velkého a silného seskupení planet Slunce, Saturna a Pluta, zatímco tyto dvě planety, Saturn s Plutem, vytvořili ještě užší spojení. Jsou to planety, které stojí za naším vývojem, vyzráváním, proměnou a karmou. Tento proces však my lidé vnímáme většinou jako velmi bolestný, omezující, zatěžkávající a nepříjemný. Objevují se různé živelné pohromy ve světě (např. požár v Austrálii) neštěstí, úmrtí, boje o moc nebo osobní strádání, bolesti těla, málo energie, proměna naší výkonnosti. Konstelace má za následek i transformaci společenských struktur, přináší nové paradigma.

Pro pomoc se můžeme obrátit do znamení Raka, které nám radí být k sobě citliví, pečovat o sebe, dopřát si klid, pohodu, pobývat tam, kde se cítíme v bezpečí nebo se svěřit těm nejbližším. Sdílená bolest, je poloviční bolest. Odložme nějakou činnost a spíš si uvařme kvalitní jídlo, které vyživí naše těla.

Příjemnou konstelací je přechod Venuše do znamení Ryb, odkud uzavírá sextil na planetu Uran. Otevírá nás větší citlivosti, soucitu, obětavosti a empatii vůči druhému, naše Já se upozadí, ale i tak se bude cítit dobře a uvolněně. Pocit štěstí přichází s tím, když můžeme udělat něco pro druhé. Budeme schopni větší tolerance a odpuštění. Učíme se bezpodmínečně milovat.

Planeta Uran začala běžet opět v přímém směru a přináší průlom našeho vnímání hodnot a sebehodnoty.

Přijmutí karmických lekcí nám pomůže zpracovat Slunce a Merkur v sextilu na Černou lunu. O větší pochopení a porozumění svým vnitřních zranění se postará sextil Merkura s Chironem.

V pátek přejde planeta Merkur do vzdušného znamení Vodnáře, čímž bude nahlížet více do budoucnosti a postará se o řadu skvělých originálních nápadů. Zesílí intuice a mimosmyslové vnímání. Ovšem v kvadratuře Merkura na Urana je třeba si dát pozor na vznětlivost, hádky, nervozitu a nepozornost a nesoustředěnost.

V pondělí 20.1.020 se odehraje vstup Slunce do znamení Vodnáře.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

VLASTNÍ HODNOTA - pocit vlastní hodnoty vede k sebedůvěře, očekávání úspěchu a schopnosti milovat

Stanovte si jasné hranice a limity a nedovolte druhým, aby je překračovali nebo aby vámi manipulovali. Získáte si tak respekt.

Když si vážíte sami sebe, stáváte se otevřenými a přátelskými, neurážíte se, a naopak jste ochotni druhým odpouštět.

Připomínejte si, že jste sympatičtí a že si zasloužíte lásku. Nedovolte druhým, aby zneužívali vašich citlivých míst. Postavte se sami za sebe a věřte si.

Se skutečným vědomím vlastní hodnoty vyzařujete zlatou auru, která obklopuje i druhé a vyvolává i v nich dobrý pocit. Požádejte svého anděla, aby vstoupil do vaší aury a vedl vás.

Afirmace : Věřím si a znám svou cenu.