15.2. - 21.2.2021

15.02.2021

V tomto týdnu vrcholí první ze tří kvadratur v tomto roce, a to mezi planetou Saturn a Uranem. Symbol toho, že staré naráží na nové a naopak. Vyvolává to napětí, nesoulad, vzdor, pesimismus. Každá planeta nabízí něco jiného a nevíme, na kterou stranu se přiklonit. Zůstat ve známé minulosti a mít jistoty nebo se otevřít novému, neznámému, ale svobodnějšímu.

Tento vztah planet nás bude učit přijmout obě energie ve zdravé míře. Nové, svobodnější, se může budovat jen na pevných základech a jeho součástí je zodpovědnost. Nejprve se nám tyto planety představí ve svých slabinách, proto pozorujte u sebe, kde vám chybí zodpovědnost, trpělivost, řád a sebekontrola. A kde se naopak něčemu neustále bráníte, jste v odporu a vzdoru. V jaké oblasti života neumím přijmout nové? Učíme se žít ve svobodě, vědět, co svoboda obnáší.

Vesmír nám vzkazuje, abychom se zaměřili na vztahy partnerské i mezilidské. Obě planety Venuše a Mars jsou v napěťové vazbě a mohou poukázat na nestabilitu, boj a problémy v citové oblasti, na napětí a nesoulad mezi lidmi, které může vyvrcholit hádkami, odloučením i rozchody.

Mars (mužská energie) v Býku touží po jistotách a drží se zuby nehty toho, co má, a hromadí, ale Venuše (ženská energie) ve Vodnáři se nechce vázat na tyto věci, klidně se jich zbaví, rozdá je nebo prodá. Mars usiluje o stabilitu ve vztahu, ale Venuše touží po volnosti a svobodě.

V každém z nás je mužská a ženská energie, ať jsme muž nebo žena. Úkolem je udobřit tyto složky v nás a být s nimi v harmonii. Nahraďme boj odvahou, aktivitou a pevnou vůlí. Nespolehlivost, odtažitost a citový chlad proměňme v Bezpodmínečnou Lásku.

Stále se vše točí kolem naší mysli. Černá luna je v kvadratuře na Merkura a Jupitera, kteří tvoří konjunkci. Ukazuje na meze naší mysli a nedostatek víry a pokory. Je to proces odstraňování toho, na čem jsme v minulosti lpěli, a bez čeho jsme si mysleli (nebo si myslíme), že nemůžeme žít. Přehodnoťme svoje názory, obohaťme se novými poznatky a možnostmi, které přicházejí.

Dobrá zpráva je, že neděli končí retrográdní fáze Merkura a ten se opět rozběhne po své dráze znamením Vodnáře vpřed. Uleví se komunikaci ve všech směrech, kontakty a obchody se rozjedou.

Chiron tvoří sextil se Saturnem a ukazuje nám cestu k uzdravení našich bolestí pomocí kázně, usebrání, disciplíny, trpělivosti a pravidelnosti.

Čtvrtek 18.2.2021 v 11, 43 hodin patří vstupu Slunce do znamení RYB. Jedná se o poslední znamení zvěrokruhu, které uzavírá jeden cyklus (rok). Máme před sebou měsíc, který nás vybízí k láskyplnému prožívání života, vztahu člověka k člověku, k odstranění všech nedorozumění, tíhy, smutků a strachů. Jsme vedeni k soucitu, odpuštění, bezpodmínečné lásce a k napojení se na plynutí, na Boha, Univerzum, Vesmír, Vyšší inteligenci, Prozřetelnost,..

Podívat se na svět z vyššího záměru a tím je Láska.

Přichází energie smíření, klidu, naslouchání a odevzdání se proudu života. Láska nebojuje, nekritizuje, nesoudí, Láska spojuje, miluje bez podmínek, soucítí a odpouští.

Mysleme a konejme ve jménu Lásky. 

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ARCHANDÉL CADKIEL - Archanděl Cadkiel vám pomůže nalézt toleranci a odpuštění.

Pracuje ve fialovém paprsku očistění a transmutace a pomáhá vám zbavit se nižších vibrací a dosáhnout vyššího způsobu bytí.

Andělská moudrost vás vybízí, abyste si představili, že se nacházíte ve fialovém paprsku, a zavolali archanděla Cadkiela na pomoc.

Odevzdejte své potíže a náročné vztahy plamenům, aby veškerá negativita mohla být transmutována.

Vytažením této karty je vám požehnáním a vypovídá o tom, že jste připraveni kráčet po cestě světla.

Afirmace : Očišťuje mne fialový plamen.