16.12. - 22.12.019

16.12.2019

Máme před sebou typický předvánoční týden, který je poznamenám prožíváním adventu a přípravami na Štědrý den. Vše zvládnout, a to především v klidu a nepodléhat stresu nám pomáhá Mars ze Štíra v sextilu na Saturna a Pluta. Je tu příležitost si dobře naplánovat kam nasměrujeme svou energii, co je pro nás podstatné a důležité, a co ne. Dobře si rozvrhnout čas a být systematičtí, je základ, abychom vše dotáhli do zdárného konce a zůstali přitom vyrovnaní.

Nejde přitom jen o práci a povinnosti, ale i o čas pro sebe, rozjímání, čas pro setkávání s přáteli a celkovou pohodu. Heslem je " Méně znamená více."

Planety nás nabádají k opatrnosti. Zejména si máme dávat pozor na své věci a na nepoctivé obchodníky, kteří chtějí prodat za každou cenu. Hvězdy varují před nákupem zbytečností, hromadou věcí, dárků i jídla. Pokud sedáte za volant, buďte bdělí, hrozí nesoustředěnost a nepozornost.

Planeta lásky Venuše opouští znamení Kozoroha a přesouvá se do svobodomyslného znamení Vodnáře. Odtud vytvoří kvadraturu na planetu Uran.

Ve vztazích už nebudeme tak upjatí a přísní, máme se otevřít větší toleranci, udělat si čas na přátele. Svobodné počínání má však i své hranice, které bychom neměli překračovat. Koncem týdne je důležité si udržet svůj vnitřní klid a nenechat se ničím a nikým rozhodit.

Neděle 22.12.019 je nejen 4. adventní nedělí, ale i zároveň Zimním slunovratem. Slunce vstupuje do znamení KOZOROHA v 5,21 hodin. Nastává nejdelší noc a nejkratší den na severní polokouli a s ním období zimy.

Energie Kozoroha nás vedou k usebrání, vnitřní pokoře a osvojení si takových vlastností jako je disciplína, trpělivost, zodpovědnost a spolehlivost. Máme pěstovat pevnou vůli, střídmost, skromnost, ukázněnost, smysl pro řád, dodržovat zákony a jednat moudře. Nejen v čase adventu a Vánoc nám toto znamení připomíná dodržování tradic a zvyků.

V pořadí 4. svíce na adventním věnci nese název LÁSKA. Její barva je růžová. 

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SYNCHRONICITA - v našem úžasném Vesmíru neexistuje žádná náhoda.

Shody okolností a synchronicita jsou pečlivě řízeny vašimi průvodci a anděly - spatřujte v nich tedy zásahy Ducha.

Radujte se ze synchronicit, když je zaznamenáte, neboť jejich prostřednictvím vám andělé potvrzují, že se nacházíte na správně cestě.

Očekávejte je a vyhledávejte je. Uvědomujte si, že za každou synchronicitou je nějaký Božský důvod, a přemýšlejte, jaká vám přinášejí poselství a ponaučení.

Tato karta vám chce rovněž připomenout, že všechno probíhá podle Božského plánu.

Afirmace: Všechno se děje v pravý čas.