17.6. - 23.6.019

17.06.2019

Týden začíná pondělním Úplňkem ve Střelci v 10,32 hodin. Ukáže nám, jak jsme na tom se schopností komunikovat. Umíme přijímat odlišný názor, aniž by nás to rozhodilo nebo rozčílilo? Prosazujeme za každou cenu jen svou pravdu? Pokud s námi někdo nesouhlasí, považujeme ho na nepřítele a chceme s ním bojovat a překřičet ho? To vše hraje roli v diskuzích s druhými lidmi. Jsou to jen hry ega.

Úplněk nás také vybízí k tomu, abychom dali do souladu praktický přístup k životu a duchovní svět. Ohlídejme si, zda jen o něčem nemluvíme, zda si jen něco nepřejeme, aniž bychom dělali kroky k uskutečnění. Pozná se, " Kdo káže vodu a pije víno."

Hodně si všímejte, jaké myšlenky se vám tvoří v hlavě. Rozlišujte, kterým dáte svou pozornost a kterými se naopak zabývat nebudete. Pod vlivem Merkura v konjunkci s Marsem a v opozici na Pluta jsme citliví na cokoliv kolem nás. Zejména na to, co kdo řekne, do čeho nás tlačí, co nám vnucuje a o čem nás přesvědčuje. Odpovědí jsou pak přecitlivělé reakce. Jedná se o aspekty vznětlivé, tvrdé, bojovné, bezohledné až násilné.

Venuše se dostane do opozice s Jupiterem a do kvadratury s Neptunem. Ve vztazích zavládne nepokora, nespokojenost, neupřímnost. Odtud bude blízko k nevěře a podvodům. Ukáže se nám, v čem jsme idealisté a kde vnímáme realitu pokřiveně. Zda dokážeme žít v pravdě.

V pátek 21.6.019 v 17,56 hodin nastává Letní slunovrat, Slunce vstupuje na dobu jednoho měsíce do znamení RAKA. Začíná Léto a s ním vše, co k němu patří. Je to měsíc, ve kterém se budeme více zaobírat city, péčí, rodinou, dětmi, dovolenou, vztahem k rodičům, našim předkům. Do popředí se dostane i bydlení, domov, zahrady a příroda. Naše "Já" bude o mnoho citlivější, a upozorní nás na některé nezpracované bolístky z dětství. Učíme se citlivosti, jemnosti a prožívání. Mějme trpělivost sami se sebou i s druhými. Pozor na přecitlivělost, domněnky a kroťme svou náladovost.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SPOLUPRÁCE: Vyhněte se mocenským bojům, konfliktům a soupeření, jež vycházejí z touhy ega vyhrát. Spolupráce s cílem nejvyššího dobra napomáhá harmonii a pospolitosti a v každém podporuje to nejlepší. 

Dejte si za cíl, aby každý měl pocit uspokojení z vykonané práce. Budete tak kolem sebe šířit dobrou vůli a harmonii. 

Andělé vás vedou k tomu, abyste lidi spojovali dohromady. Hledejte možnosti, jak si vzájemně pomáhat. 

Otevřete-li se sdílení, budete z toho mít prospěch i vy a andělé vašim snahám požehnají.

Afirmace: Se všemi spolupracuji.