18.1. - 24.1.2021

17.01.2021

Jsme pod vlivem velmi neklidných energií.Konstelace tohoto týdne patří k těm dynamickým a dost zásadním.

Nejprve se Slunce posune do znamení VODNÁŘE, a to 19.1.2021 ve 21,40 hodin. Tím se připojí ke trojici planet Saturna, Jupitera a Merkura, kteří se již v tomto znamení nacházejí. Energie revolučního a svobodomyslného znamení se tím značně posílí.

Znamení Vodnáře je znamením pokroku, boří to staré, přežité a zkostnatělé a snaží se nastolit lepší svobodnější budoucnost. Je to znamení, které přináší nový proud vědomí, pokrok a život v pravdě. Je to dlouhodobý proces, který nás všechny následující dny a roky čeká.

Zájmy mnoha planet se v tomto týdnu vzájemně kříží. (Slunce konj. Saturn a Jupiter ve Vodnáři v kvadratuře na Uran, Mars a Černou lunu v Býku).

Můžeme očekávat na jedné straně snahu udržet moc ve formě zákazů, příkazů, a dalších omezování svobody a práv lidí. Na druhé straně sílící protesty, vlnu nespokojenosti, vzdoru a potřebu vzít osud do svých rukou. Můžeme být svědky revolučních hnutí ve světě i doma. Na osobní rovině je třeba velké opatrnosti, nespěchat, nenechat se vyprovokovat k neuváženým slovům a činům. Hůře se můžeme soustředit na podstatné a cítit se tělesně i duševně unaveni.

Nečekaná překvapení, opatření, zvraty a události se dají očekávat ve vládních kruzích a ve finanční sféře.

Pěstujme v sobě vnitřní klid a vědomí zodpovědnosti. Nepřekračujme hranice své svobody. Uvolňujme v sobě napětí pomocí dýchacích technik, cvičení, procházek. Zpívejme si a zaměřme pozornost na to, co se nám líbí a co nás povznáší. Neptun v sextilu na Venuši nás zároveň vede cestou lásky, soucitu a vzájemného pochopení. Zesiluje uměleckou tvorbu, fantazii, sny a duchovní ochranu.

Merkur ve Vodnáři v trigonu na Vzestupný lunární uzel do Blíženců dává důraz na nezaujaté jasné myšlení a potřebu sdílet a šířit pravdu.

Důležitý je stav naší vnitřní svobody.

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

MOC - vaši andělé vám připomínají vaši Božskou podstatu. Nenechte se shazovat ani omezovat.

Klid a mír vám přináší osobní sílu, nikdo vás nemůže rozrušit ani ovlivnit.

Andělé vás vedou k tomu, abyste si našli svůj klidný, tichý střed a vyléčili svůj hněv, vyčistili své emoce, spolehli se na svůj vlastní úsudek a rozhodovali se sami za sebe.

Převzetí odpovědnosti za vlastní život je nezbytným předpokladem vašeho duchovního růstu, a proto se postavte na vlastní nohy a buďte silní.

Pravá moc vychází z vnitřní síly, vědomí vlastní hodnoty a sebedůvěry.

Chopte se své moci ještě dnes.

Afirmace: Jsem vyrovnaný/á, mám sílu a věřím si.