22.2. - 28.2.021

22.02.2021

Kromě stále působící kvadratury mezi Saturnem a Jupiterem, už se můžeme těšit na příjemnější konstelace.

Slunce v Rybách vytváří harmonický aspekt s Uranem v Býku. Poselstvím těchto planet je být Láskou, bytostí chápající, odpouštějící, soucitnou a empatickou, a nebýt v odporu s tím, co se kolem nás děje. Přijímat realitu takovou jaká je, protože jedině tak se začnou v našem životě dít "zázraky". Osvobodíme se ze všech pout minulosti a lpění a otevřeme se tvorbě nové budoucnosti.

O bezpodmíneční lásce hovoří i Venuše, která se přesune ve čtvrtek 25.2.021 do znamení Ryb, kde setrvá do 21.3.021. Jde nám na pomoc, abychom otevřeli svá srdce a lásku šířili všude kolem sebe. Je to období zamilovanosti, romantiky, fantazie a umělecké kreativity, tvořme to, co nás těší a baví. Potřeba lásky, něhy a souznění vzroste, lidé budou mít k sobě daleko blíž.

Akční planeta Mars v Býku v trigonu na Pluta do Kozoroha se postará o nárůst podnikavosti, akceschopnosti, houževnatosti, ale i vytrvalosti a zodpovědnosti. Podmínkou je láska k sobě a zdravé sebevědomí. Dá se do pohybu to, co stagnovalo. Ne vyčkávat, ale jednat.

Jak je důležité být ve spojení s druhými, komunikovat, sdílet informace a uvádět je na pravou míru, prostě vědět a pochopit ukazuje Jupiter ve Vodnáři, který je v sextilu na Severní vzestupný uzel.

Čeká nás i Úplněk v Panně, a to v sobotu 27.2.021v 9,17 hodin. Bude řešit téma zdraví, nemoci, léčení a pomoci. Jak důležitý je zdravý životní styl, rituály, prevence a posilování imunity.

Úplněk nás učí pochopit, jak důležitá je očista nejen těla, ale hlavně očista naší mysli od strachů, úzkostí a obav, od negativních myšlenek, které jsou přímo jedem pro naše tělo. Učí nás rozlišovat, co je prospěšné a co nám škodí. Máme na vybranou, zda budeme žít v roli obětí a stěžovat si na nemoc, doktory, viry, vládu,..,..nebo převezmeme kontrolu nad svých zdravím a životem.

Využijme víkendu k očistě těla, odlehčeme stravu nebo si naplánujme očistný půst. Hodně pijme vodu a rozhýbejme své tělo. Dopřejme si masáž a bylinkovou koupel. Radujme se, zpívejme si, prospěje to naší slinivce.

Cokoliv uděláte ve prospěch svého těla v těchto dnech, se několikrát vrátí.

Vystupme z role oběti.


Mír do vašich srdcí. 

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ROZHODNUTÍ: Když se bojíte učinit nějaké rozhodnutí, vaše mysl se snaží ovládnout váš život. Výsledkem jsou rozhodnutí z pozice vašeho Ega. Vaši andělé vám radí, abyste zhodnotili a zvážili všechny možnosti, pustili celou záležitost z hlavy a vybrali si to, co ve svém srdci cítíte jako správné a co vám způsobí největší radost. Nenechte se však unášet bláhovými popudy a svěřte situaci Božské inspiraci.

Rozhodněte se pro nejvyšší dobro. Mějte na paměti, že když něco neslouží vašemu nejvyššímu dobru, neslouží to určitě ani nejvyššímu dobru těch kolem vás. Proto se zbavujte falešných pocitů odpovědnosti za druhé a rozhodujte se moudře.

Zklidněte se a nalaďte se na své Vyšší já. Požádejte své anděly o vedení a pomoc. Poté se ze stavu hlubokého vnitřního klidu spontánně a s lehkostí rozhodněte.

Afirmace : Rozhoduji se pro své nejvyšší dobro.