22.6. - 28.6.020

24.06.2020

Aspekt Slunce v sextilu na Uran nám umožňuje prožít něco neobvyklého, zajímavého a vzrušujícího, co se vymyká běžnému dni. Cítit se svobodně. Jděme za těmito zážitky. Vyvolají v nás příjemné pocity (hormony štěstí), které pak mají velký vliv na to, jak prožíváme realitu a jak se vypořádáme z jinými nepříjemnými situacemi. 

Slunce je stále ještě v aspektu napěťovém k Marsovi a ten tvoří kvadraturu na Lunární vzestupný uzel. Zároveň je ve hře i retrográdní Merkur. Naše mysl nemusí dobře vyhodnocovat různé situace a podléhat tak nepříjemným emocím jako je senzitivita, pocit oběti, úzkost a podrážděnost. Mohou se objevovat ostré výměny názorů až agrese, vztek i nehody. Je naším úkolem si všimnout narůstajících nepříjemných emocí a včas nad nimi získat kontrolu. Osvobodit se od nich!

Hvězdy nás vedou cestou obětavé práce pro druhé, cestou stability, jistot a zodpovědnosti. Zároveň se učíme nechat věci plynout, není nutné vždy a na vše reagovat, nechte věci ať se dějí. 

Opět se setkáváme s aspektem Jupitera v konjunkci s Plutem, který již známe z minulého období. Jsme citlivější na manipulaci a nesvobodu, opět se k nám vrací tyto témata. Konstelace vybízí ke změně pohledu na svět a vnímání reality, a objevování nového, nezažitého. Otevření se hojnosti života.

Zejména v pátek a v sobotu si přijdou na své ti, kteří rádi pracují, ti, kteří chtějí něco opravit, vybudovat a vylepšit. Pozor si však musíme dát na hodnocení, kritické posuzování a vyčítání.

V neděli se pak planeta Mars posouvá do znamení Berana, kterému vládne. Zajímavostí je, že zde setrvá velmi dlouho až do 7.1.2021! Podrobněji příště.

Tvořme si povznášející emoce a uzavřeme sami se sebou Mír. 

Eva 

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

Synchronicita - v našem úžasném Vesmíru neexistuje žádná náhoda.

Shody okolností a synchronicita jsou pečlivě řízeny vašimi průvodci a anděly - spatřujte v nich tedy zásahy Ducha.

Radujte se ze synchronicit, když je zaznamenáte, neboť jejich prostřednictvím vám andělé potvrzují, že se nacházíte na správně cestě.

Očekávejte je a vyhledávejte je. Uvědomujte si, že za každou synchronicitou je nějaký Božský důvod, a přemýšlejte, jaká vám přinášejí poselství a ponaučení.

Tato karta vám chce rovněž připomenout, že všechno probíhá podle Božského plánu.

Afirmace: Všechno se děje v pravý čas.