23.11.-29.11.020

23.11.2020

A máme tu změnu energií, protože v sobotu 21.11.020 ve večerních hodinách vstoupilo Slunce do znamení STŘELCE, kde setrvá až do 21. prosince.

Toto postavení v nás podněcuje aktivitu, nadšení, podnikavost, odvahu a chuť směřovat někam dál, poznávat nepoznané, zajímat se o vyšší duchovní svět. Umožňuje nám svobodně se projevovat a smýšlet. Můžeme být svědky tzv. šťastných náhod a pochopit tím moudrost a záměr vesmíru. Slunce ve Střelci nám přinese více nadhledu a optimismu. Povede nás k zamyšlení se nad svým životem, k hledání pravdy a spravedlnosti. Je tu období nalézání nebo upevňování své víry, životní filosofie, Boží ochrany a štěstěny. Nic nepřichází ale samo, bez našeho přičinění.

Zároveň i planeta Venuše změnila své působení a nyní prochází znamením Štíra. Přináší větší intenzitu a hloubku v prožívání lásky i do mezilidských vztahů. Zesílí vzájemná empatie, potřeba po hlubším porozumění a po citové a finanční jistotě. Silné vášně, pokušení, a touha manipulovat a dominovat, se ve vztazích může projevit koncem týdne, kdy se dostane Venuše do opozice s Černou lunou a Uranem. Příčinou náhlých dramat a event.rozchodů budou i finanční otázky a nezvládnuté emoce. 

Vše můžeme zvládnout pomocí naší mysli. Merkur ve znamení Štíra tvoří krásný trigon s Neptunem a posouvá naše myšlenky k Bohu, k většímu soucitu, lásce, oddanosti a hlubokému porozumění a víře. K nacházení souvislostí. Lidé budou mít k sobě blíž, snadno si vyhoví, protože budou lépe vnímat potřeby druhého. Sextil Merkura na planety v Kozorohu (Jupiter, Pluto, Saturn) dává příležitost si uvědomit, jak je důležité převzít zodpovědnost za svá slova, dodržování slova a jak je nezbytné si umět tvořit na věc a dění kolem nás vlastní názor a být mu věrný. 

Ujasňujme si, co chceme. a co ne. 

 Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

POZITIVNÍ NALADĚNÍ - když je váš postoj pozitivní, vyzařuje z vašich myšlenek, slov i činů vysoce vibrující energie, která ovlivňuje i ostatní, a oni vám pomáhají dosáhnout vašeho cíle.

Stejně tak vnímají sílu vašeho pozitivního naladění vaši andělé a také oni podpoří vaše záměry.

Své myšlenky a postoje si vybíráte sami, a tak se zaměřte na láskyplné, přínosné a úspěšné výsledky ve všech oblastech svého života.

Díky svému pozitivnímu naladění se cítíte šťastni, zdraví a naplnění.

Afirmace : Jsem pozitivní a mám plno síly.