23.12 - 31.12.019

24.12.2019

Konstelace těchto posledních dnů v roce 2019 jsou nám velmi nakloněny. Od příznivých a milých překvapení, nových prožitků, vizí, radosti, velkorysosti, nadhledu, moudrosti, usebrání i sdílení, až po pokoru a vděčnost. Nalaďte se na tyto energie a na lásku svého srdce.

Důležitým mezníkem je Novoluní v Kozorohu, které nastává 26.12.019 v 6,14 hodin, včetně prstencového zatmění Slunce. Probouzí v nás a připomíná nám, jak je důležité přijmout vlastní zodpovědnost, a to za své myšlenky, emoce i činy. Klade důraz na přijetí řádu a disciplíny. Ukazuje na tvrdou realitu, a to, že pokud chceme něčeho dosáhnout, neobejde se to bez poctivé práce, úsilí a odříkání. Vše nové, co se teprve rodí, musí vycházet z pevných, osvědčených základů.  

Využijme proto tohoto novoluní k zamyšlení, v  jaké oblasti života nemáme tyto energie osvojeny, a nastolme změnu.   


Požehnané a světlem prozářené vánoční svátky i celý příští rok 2020

přeje z celého srdce

vaše Eva

Rada andělů 

(Andělé světla-D. Cooper)

TRPĚLIVOST - Důvěřujte tomu, že vyšší síly života vědí, co je pro vás nejlepší. Pamatujte, že čekání je jen přípravou na něco, co předčí vaše očekávání.

Změňte tedy svůj postoj v postoj přijetí. Uvolněte se a přijměte situaci takovou, jaká je.

Požádejte svého anděla, ať vás během tohoto období vyčkávání zahalí do svých křídel, abyste mohli naslouchat Božím vnuknutím.

Nenechte se strhnout pokušením svého nižšího já ke zbrklému počínání.

Až nastane ta správná chvíle a vy budete připraveni a svěží, otevřou se další dveře.

Trpělivost se vždy vyplatí.

Afirmace: Všechno se děje ve správný čas.