24.6. - 30.6.019

25.06.2019

Začátek týdne ovlivní ještě Venuše v Blížencích v opozici na Jupitera a v kvadratuře na Neptuna, o které jsem psala již v minulém poselství. Je to konstelace velké nepokory, nestability, idealismu, ale především absence Sebelásky.

Za to, že nejsme šťastni, viníme vnější svět. Namlouváme si, že nás druzí ve vztazích omezují, a nečiní nás šťastnými. Někdo hledá neustále toho pravého, s kterým bude žít konečně tu "pravou" lásku. To svádí k přelétavosti, nespolehlivosti a k touze si užívat, rozhazovat peníze, bavit se a nevázat se.

Neustále si něco přejeme a zároveň nám stále něco chybí ke štěstí. Přichází zklamání, rozčarování a začínáme opět hledat a stále se točíme v kruhu. Nehodláme přijmout pravou skutečnost, a to, že z vnějšku štěstí nepřichází. Žádný vztah, žádný předmět, majetek, funkce, tituly, ani peníze nenahradí lásku k sobě, která vyústí ve vnitřní pocit štěstí. Pak si vážíme sebe, druhých, a všeho kolem nás. Cítíme se obdarováni, máme dostatek. Nepotřebujeme využívat, zneužívat, klamat, ani si něco namlouvat.

Slunce z Raka vytváří sextil na Urana v Býku. Pod tímto vlivem máme možnost se osvobodit od všeho, na čem jsme byli závislí a co nás omezovalo. Bez čeho jsme si nedovedli představit žít. Změnit postoj k sobě. Dát si více prostoru, svobody. Pečovat o sebe, ale zároveň vnímat i potřeby svých blízkých, dětí, rodičů, zvířátek, přírody.... Konat z radosti, nikoliv z povinnosti.

Slunce a Uran mají příznivou vazbu na Černou lunu. Tím nám je dopřáno odžít si svou karmickou zátěž.

Merkur vstupuje ve čtvrtek do znamení Lva, což posílí sebevědomé myšlení, rozhodnost, radost a nadšení. Využijme schopnosti tvořit myšlenkou svůj vysněný svět, dobře organizovat, motivovat a řídit. Vyvarujme se sobectví, namyšlenosti a povýšenosti. Nemluvme jen o sobě a nedávejme nevyžádané rady. 

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

PŘEDSTAVIVOST - Myšlenky jsou stavebními kameny života, protože všechno začíná myšlenkou. Když ke svým myšlenkám přidáte tvořivost, výsledkem je představivost. Každý zámek začíná jako vzdušný zámek. Architekti a stavitelé potom daný obraz nebo představu přenesou na zem.

Andělé vás vyzývají, abyste použili své schopnosti tvůrčí představivosti k rozšíření svých obzorů. Představujte si svůj život takový, jaký ho chcete.

Když se soustředíte na svou vizi, andělé vidí čistotu vašich úmyslů a otevírají potřebné dveře, aby vám pomohli.

Andělská moudrost vás vede k tomu, abyste se rozhodli, co přesně chcete. Ujistěte se, že máte ty nejčistší úmysly.

Potom si onu vysněnou věc představte a začněte tvořit.

Afirmace:  Představuji si pozitivní výsledky vedoucí k nejvyššímu dobru.