24.8.-30.8.020

24.08.2020

Slunce ve znamení Panny včetně Merkura uzavírají trigon na planetu Uran do Býka. Jde o změnu našeho vědomí a myšlení. Proces, který nás otvírá větší svobodě, změně hodnot a zdravému sebevědomí.

Příznivá doba pro posun našeho vnímání a prožívání. Znamení Panny souvisí především s čistotou, a tak se máme každý z nás zamyslet nad tím, jakou očistu potřebuje naše duše, tělo a mysl, abychom se mohli cítit lehce, šťastně, zdravě,... a ničím nesvázáni. Akt, který souvisí se zdravým přístupem nás samotných k sobě a našemu životu. Očista vnitřní i vnější spolu souvisí, vzájemně se podporují. Na úrovni mysli jsou to toxické myšlenky, kterých bychom se měli zbavovat. Na fyzické rovině, nám prospěje zdravý životní styl, návyky, rituály, úklid včetně třídění a rozlišování potřebného od toho, co nám už neslouží nebo je nadbytečné.

Snadněji než jindy nyní posoudíme, čím si můžeme zjednodušit a zefektivnit náš život. Spolehnout se nyní můžeme na intuici, která přinese řadu nápadů, zlepšováků a poradí nám s rozhodováním.

Mysl podpoří planety Uran a Jupiter, dodají příliv radosti, optimismu, nových možností, vizí a příležitostí do budoucnosti. Jen o víkendu nás může naše mysl šálit, praktický rozum bude oslaben, a tak můžeme podlehnout svým vlastním utopiím, nebo klamu od druhých.

Důležité je si pohlídat vše, co se týká peněz tento týden. Počítejme s většími tlaky na naší peněženku. Je dobré nepodléhat chtění, zvažovat, co je potřebné a nutné a naopak, bez čeho se můžeme obejít. Výdaje se budou většinou týkat školních potřeb a nákupů pro děti, ale i pro domácnost a bydlení. 

Nebude vždy lehké se domluvit, a tak mohou vznikat různé dohady a vypjaté emoční situace, zejména mezi dětmi a rodiči. Důležité budou zdravé kompromisy.

Nepříjemným aspektem je kvadratura mezi planetou Marsem v Beranu a Saturnem v Kozorohu. Můžeme mít pocit, že nemůžeme být sami sebou, že nám něco, nebo někdo brání v naší aktivitě, podnikavosti a samostatnosti. Překážky a komplikace nás mohou zbavovat síly a cítit se bez energie. U některých jedinců může ovšem tento aspekt vyvolat naopak horečnatou činorodost, tvrdost a přísnost vůči sobě i druhým. Je třeba dobře hospodařit se svou energií a nasměrovat ji tam, kde je to důležité. Být aktivní a nepodléhat strachu.

Naštěstí je tu milující Venuše v Raku s trigonem na Neptun, která vše zmírní, odpustí a procítí, a přinese tolik potřebnou empatii.

Rozlišujme co je podstatné a důležité.

Eva 

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

UPŘÍMNOST- andělská moudrost vám připomíná, že každá vaše myšlenka, slovo, emoce a čin se odráží ve vaší auře. Když jste upřímní, vaše aura je průzračně jasná. Každý pak ví jak to s ním myslíte, a cítí se naprosto v bezpečí. Andělé vám navrhují, abyste se podívali do svého nitra a vyčistili ho od všech temných myšlenek a pocitů. Když jste k sobě naprosto upřímní, jste nedotknutelní a můžete být zcela otevření, neboť nemáte co skrývat. Lidé vás respektují a důvěřují vám. Když vyzařujete vibrace upřímnosti, reagují na vás i druzí s otevřeností a upřímností.

Afirmace: Myslím, mluvím i jednám upřímně.


MOUDROST - znalosti lze nabýt studiem, ale moudrost je Božská inspirace, která pochází z vašeho nitra. Vaši andělé vás vedou k tomu, abyste se spojili se svým klidným, tichým středem a naslouchali moudrosti své duše. Poté se budete rozhodovat a jednat na základě vedení svého nekonečného bytí.

S moudrostí dostává život nový rozměr, a naše lidské drama a strach se ve srovnání s velkolepostí celkového pohledu náhle jeví jako nepodstatné.

Kráčejte po své cestě životem jako jedni z Moudrých a všichni vás budou ctít a respektovat.

Afirmace: Naslouchám své moudrosti.