26.8. - 1.9.019

27.08.2019

V tomto týdnu přetrvávají stále konstelace uvedené v minulé předpovědi. Ve znamení Panny máme Slunce, Mars, Venuši a od čtvrtka se přidá i Merkur. Zároveň toto stellium doplňuje trigon od Urana.

Můžeme se těšit na týden plný aktivity, produktivity, podnikavosti, chuti pomáhat, chuti se pustit do práce, do splnění úkolů, do třídění, uklízení apod.. To vše ale s jistou dávkou dobrovolnosti, originality a svobody, ne z donucení, ne proto že musíme, ale že chceme, že cítíme, že je to potřebné, užitečné a prospěšné. Přitom jde o to učit se nepřepínat své síly, zvolit si své vlastní tempo a množství práce, kterou chceme vykonat. Bez spěchu, bez stresu, a o to víc pečlivě.

Merkur v Panně je velmi silný v tomto znamení. Podpoří naše intelektuální schopnosti, logiku, metodičnost, praktičnost, jasnost, analýzu i smysl pro detail. Umí být však i kousavý, pedantský, kritický a věčně nespokojený. Příliš se zabývá tím, co není dokonalé a co by se mělo zlepšit. To může způsobit rozladěnost a podrážděnost.

Novoluní v Panně nastává v pátek 30.8.019 ve 12,38 hod,.Dává nám podnět k tomu, abychom se zamysleli nad sebou, nad svým každodenním životem, nad přístupem k práci, provedli inventuru a vydali se cestou hospodárnosti, šetrnosti, poctivosti a skromnosti. Abychom vnímali práci jako službu, a to v tom smyslu, že to co musíme dělat, děláme s láskou. Protože práce ve svobodě a lásce přináší štěstí. 

Novoluním můžeme odstartovat nový přístup k práci, tělu, ke stravování a změnit způsob životosprávy. Citlivější je oblast trávení, slinivka, naše střeva a psychika. Vhodné je pročištění těla pomocí půstu.

Zeptejme se sami sebe:

Jak přistupuji k práci, ke zdraví, třídím odpad, snažím se vše zužitkovat a neplýtvat potravinami, vodou, elektřinou, časem, slovy,...? Mám ve věcech, dokladech, dokumentech nebo ve skříních pořádek? Nemám tam zbytečnosti? Umím si utřídit myšlenky a mít jasno? Umím rozlišovat co je podstatné a co ne?

Pomocí Merkura v trigonu na Uran se spojí náš rozum s intuicí, což může být velmi prospěšné a užitečné pro realizaci našich plánů, nápadů a tužeb.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

RADOST- Radost pramení z pocitu spojení s Božstvím a je vlastností, která vás prosvětluje. Andělská rada zní, abyste ji pěstovali tak, že v každé situaci budete hledat Božství. Dívejte se pod povrch a hledejte světlo v srdci každého člověka. 

Umožní vám to uvědomit si zázrak stvoření a ve vašem životě se rozžehne radost. 

Těšte se ze všeho, protože radost je klíčem k osvícení. Radujte se ze života.

Afirmace : Ve všem nacházím radost..