27.4. - 3.5.020

27.04.2020

Ve znamení Býka se nám potkají hned tři planety. Slunce tvoří stále ještě konjunkci s Uranem a k nim se přidá od pondělního večera i Merkur, který opouští znamení Berana a přechází do znamení Býka.

Naše myšlenky i vědomá aktivita směřují k hmotě, k řešení finančního zabezpečení a budoucnosti. Přichází nápady, bleskové vhledy, podněty, jak změnit stávající situaci k lepšímu, jakým způsobem hospodařit s penězi a s tím, co máme k dispozici. Jakým novým směrem se může náš život ubírat na základě změny uvnitř nás samotných. Situace a informace se budou měnit velmi rychle a často, a na nás bude, abychom se uměli tomu přizpůsobit a pružně reagovali. Dochází k propojení velmi zesílené intuice, Božského vědomí s praktickým selským rozumem. Naslouchejte a nechte se vést svou intuici.

Měli bychom využít především vynalézavosti a uplatnit ji v reálném životě. Podpora přichází i od spojení Merkura s Vzestupným severním uzlem v Raku, který nabádá k tomu, abychom měli na paměti blaho rodiny, byli vnímaví, citliví a starostliví vůči členům rodiny, zejména vůči starým lidem.

Chytákem je Merkur v kvadratuře na Saturna, který by v nás mohl podporovat pesimismus, špatnou náladu, strach z budoucnosti a blokovat potřebné změny jak v myšlení, tak v činech.

Planeta Venuše, který vládne znamení Býka, se pohybuje od začátku dubna ve znamení Blíženců, kde setrvá nezvykle dlouho až do 7.8.020. Po celou dobu uzavírá příznivý aspekt s Marsem ve Vodnáři. Je to laskavá konstelace přispívající k souladu v partnerství, ve vztazích, s příbuznými, urovnávání nejrůznějších sporů, ale i hledání a navazování nových kontaktů obchodních. Posiluje tvořivost, inovaci a propojení se s ostatními prostřednictvím soc. sítí.

V tomto týdnu se ale dostává Venuše v Blížencích do nepříznivého aspektu s planetou Neptun. Poukáže na citovou nestabilitu a závislost, přílišnou důvěřivost a zkreslování reality. Můžeme se setkat s nepoctivostí všeho druhu, např. v lásce, v obchodním styku, a se sliby, které zůstanou jen slibem. Buďte obezřetní při nakupování, hrozí neuvážené finanční výdaje.

Od neděle 26.4.020 začíná zpětný chod planety Pluto v Kozorohu (retrogradita). Zesílí tlak na proměnu a transformaci naši osobní, ale i společenského systému. Vracíme se zpět k tomu, kde porušujeme pravidla, kde nepřijímáme zodpovědnost a řád. Kde jsme něco dlužni přírodě, naší planetě Zemi.

Pátkem začíná měsíc květen, měsíc lásky a krásy. Užívejte si ji všemi doušky.

Láskyplný 1. Máj

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SVĚTLO- světlo prosvěcuje temnotu i šero a přináší naději a inspiraci.

Požádejte anděly, ať vás naplní větším množstvím světla. Světlo obsahuje duchovní informace a poznání, jež jsou klíčem k Vesmíru, přinášejí lásku a mír a zároveň odemykají zdroj moudrosti ve vašem nitru.

Až vaše světlo zesílí a stane se průzračnějším, ujasní se vám spousta věcí a najdete jejich smysl.

Budete jasně zářit a stanete se majákem, který druhým připomíná dostupnost Božské pomoci.

Andělská moudrost vám radí požádat anděly, aby zažehli a posílili Božský plamen ve vašem nitru.

Afirmace: Jsem světlo.