28.12.-3.1.2021

28.12.2020

Začátek týdne se nese v duchu Luny v Blížencích v kvadratuře na Neptuna, a Slunce v Kozorohu v konjunkci s Merkurem a v trigonu na Uran. Psychicky jsme hodně oslabení a můžeme propadat neblahým pocitům plných úzkosti, napětí, skleslosti a podrážděnosti. Proto se více soustřeďme na praktické věci a mysleme jen na to, co právě nyní děláme. Buďme přítomní, nespěchejme a dělejme jednu věc po druhé. Přitom si vyzkoušejme změnit něco z toho, co obvykle děláme, co máme zajeté, naučené a udělejme to jinak, po novu. Všímejme si nových vizí a nápadů, které přicházejí a aplikujme je do života. Důležité je udržet pozitivní mysl, hledat podněty k radosti, smát se a zpívat si.

Stále působí Mars v Beranu v kvadratuře na Pluto do Kozoroha, aspekt manipulace, diktátu, dominance, prosazování moci a maskování skutečnosti. V osobní rovině přináší pocit bezmoci, strachu a ovládání.

Černá luna v konjunkci s Uranem a v trigonu na Slunce a Merkura, dává šanci se vymanit ze starých chyb a lepe zvládat karmické lekce. Bude nám ukázáno, co nám ještě brání k tomu, abychom mohli obstát v Novém Věku, který se právě rodí.

Ve středu nás čeká Úplněk v RAKU, a to 30.12.2020 ve 4,28hod.. Probíhá na ose Rak a Kozoroh. Bude se dotýkat silně našich pocitů a emocí, našeho vnitřního nastavení, rodiny, bydlení a výživy. Můžeme být více lítostiví, smutní, vztahovační, plačtiví nebo také urážliví když nebude po našem. Můžeme daleko více konzumovat, zajídat stres. Toto vše je signálem pro věnování pozornosti svému tzv. vnitřnímu dítěti. Uklidnit ho, uspokojit ho a dát mu to, co potřebuje a po čem volá, a to je především pocit Bezpečí, pocit, že není důvod ke strachu.

Meditace "Setkání s vnitřním dítětem" :

https://youtu.be/1ECry5IIkTw


Úplněk nás vede k upevnění poměrů v rodině, vztahu mezi mladou a starší generací. To, jak je důležité zázemí rodinné nám bylo v tomto roce hodně ukázáno. Seznamujme se s tím, co bylo v našem rodě silné a dobře fungující a navazujme na to.

Je třeba se vylaďovat vnitřně do pohody, nestrachovat se, protože jedině tak se můžeme dobře soustředit na naši práci a cíle a plánovat si budoucnost.

Během úplňku bude zároveň působit aspekt Venuše ve Střelci v kvadratuře na Neptuna v Rybách a Venuše v konjunkci se Sestupným lunárním uzlem. Zrádná to konstelace, nabízí mnoho iluzí, touhy se zamilovat, prožívat romantiku, ale výsledkem je zklamání, pocit marnosti a nenaplněné lásky, pocit oběti a křivdy. Výzvou je přijetí situace a odpuštění.

Může se dostavit pocit, že se nemůžeme na nikoho spolehnout, nikomu věřit, a že všude vládne chaos. Týká se to i roviny peněz. Velká nejistota, nejasnosti kolem výdělků, včetně finančních podvodů a zkreslování reality. Učíme se nebýt slepě věřící. Máme sbírat informace a fakta z více zdrojů a umět se v nich dobře zorientovat. Více věřit svému vlastnímu úsudku a sdělit svůj názor, ať je jakýkoliv. Zároveň i umět přijmout odlišný názor druhých.

Oslavy Silvestra nebudou velkolepé, jak by si Luna ve Lvu představovala. Naruší je nesvoboda a řada omezení. I přesto oslavujme a radujme se, rodí se nové! A v tomto duchu se ponese i první den nového roku 2021.

Přeji nám všem, abychom neupadali na duchu, abychom prozřeli, a otevřeli se novému svobodnějšímu světu. Buďme Láskou!

Vaše Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

OSLAVY - nyní byste v každém dni měli hledat radost, potěšení a kouzlo a veselit se z nich.

Když oslavujeme pomíjivé a přechodné události života, je to vlastně náš způsob, jak za ně děkujeme, a naši andělé se přitom radují s námi.

Oslavujte s druhými, kdykoli je to možné, protože energie znásobená smíchem a lehkostí přitáhne mnoho andělů, kteří přidají svá požehnání. Oslavy vás šťastně sblíží s druhými.

Andělská moudrost vám připomíná, abyste si vážili všech věcí v životě, ať už velkých, či malých.

Najděte si něco, co byste mohli oslavit hned teď.

Afirmace : Celý můj život je jednou velkou oslavou