29.7. - 11.8.019 /14dní/

30.07.2019

Můžeme se těšit, přichází lepší část roku, konstelace měsíce srpna vycházejí velmi pozitivně.

Během prvních 14 dní se můžeme těšit z darů, které nám nabízí Slunce ve Lvu v harmonickém aspektu s planetou Venuší ve Lvu (konjunkcí) a Jupiterem ve Střelci (trigon). Období lásky, romantiky, krásy, darů, tvořivosti a hravosti.

Skvělé dny pro odpočinek, dovolenou, cestování do vzdálených míst, pro zásnuby, svatby, oslavy, setkávání, návštěvy divadel, koncertů, festivalů apod.

Budeme více vstřícní, empatiční, veselí a budeme rozdávat kolem sebe dobrou náladu. Tyto energie velmi posílí vzájemné vztahy mezi lidmi. Můžeme být těmi, kdo inspirují nebo se nechají inspirovat druhými prostřednictvím lásky, velkorysosti, nadhledu, odpuštění, životní filozofie, optimismu a víry.

S tím vším souvisí i Novoluní ve Lvu, které nastane 1.8.019 v 5,13 hodin. Možnost uvědomit si, jak důležitá je láska k sobě a začít si ji dopřávat. Nekritizovat se, neobviňovat se, nepodceňovat se,.....Být Sluncem pro druhé. Pokud máme v sobě lásku, můžeme ji rozdávat i kolem sebe. Můžeme uzdravit náš vztah k dětem, být vřelejší a srdečnější.

Zároveň si ohlídejme v tento den stacionárního Merkura v Raku, který se nám bude snažit vše rozmluvit a zkomplikovat. Udržte si lásku v srdci, nedejte na rozum.

Následně se Merkur rozběhne přímím směrem, a uleví se nám v komunikaci všeho druhu.

V pátek proběhne kvadratura mezi Venuší a Uranem, je to testík, zda uvěříte na lásku na první pohled a vrhnete se bezhlavě do vztahu. Vyhněte se raději i nákupům, nakoupili byste i to, co jste původně vůbec nechtěli.

Vyvarujte se i nadále zbrklosti, nesoustředěnosti, nepozornosti a chaotičnosti. Nenechte si nic diktovat, vnucovat a osvoboďte svou mysl od všech dogmat, strachů a tlaků na sebe.

Mějte se rádi a milujte druhé!!

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

NEULPÍVÁNÍ - Podle duchovních zákonů můžete mít všechno, po čem vaše srdce touží.

Ale pokud vaše štěstí nebo pocit jistoty či moci závisí na něčem nebo někom jiném, potom na této osobě nebo věci lpíte a vytváříte si tak okovy, jež vás poutají k nižší vibrační rovině, a vy se nemůžete pohnout dál.

Požádejte anděly aby vám pomohli přerušit vazby, které vás poutají k lidem, věcem a emocím.

Když se všechny vazby uvolní, nemůže vás už nikdo citově manipulovat. To vám umožní znovu se chopit své moci a síly a být opět sami sebou.

Osvoboďte svého ducha i ducha druhých. Pusťte se hned teď.

Afirmace: Pouštím se všeho a všech. Můj duch je volný.