3.2. - 9.2.020

03.02.2020

Ke změně dochází u planety Merkur, která se přesouvá 3.2.020 do znamení Ryb. Naše mysl bude nyní fungovat na základě pocitů a sympatií, to znamená, že logika půjde stranou. Zesílena bude intuice, tušení, představivost, sny a fantazie. Učíme se vnímat své pocity.V tomto čase si budou libovat zejména umělci a duchovně zaměření lidé. Snáz se budou vyjadřovat pocity. Komunikace bude vlídnější a ohleduplnější. Konstelace nás podpoří v tom, abychom mysleli více na druhé.

Merkur v Rybách tvoří příznivý aspekt s Uranem. Pozvedá naši mysl výš, směrem k většímu nadhledu, originalitě a svobodnému projevu. Zbavuje nás předsudků a očekávání. Přináší mnoho inspirace, nápadů. Informace k nám budou tzv. "chodit sami". Vhodná doba pro meditace a duchovní práci.

Láska sílí, získává na stálosti, intenzitě a hloubce pod vlivem Venuše v sextilu na Pluta a Saturna. Je tu možnost zažívat ve vztahu hlubokou proměnu, odpustit a opustit minulost a vnímat lásku s novým vědomím.

Čeká nás Úplněk ve Lvu v pátek 9.2.020 v 8,35 hodin. Probíhá na těchto sabiánských symbolech:

"Žena opuštěná milencem s odvahou znovu buduje svůj život. Integrita charakteru získaná během citových krizí. Víra v sebe v době osamocení. Vítězství nad zatrpklostí."

"Kuřata "s poraněným křídlem" se marně snaží vzlétnout. Zmatek způsobený fascinací okultním učením, jehož hloubka nám dosud uniká. V přístupu k neznámému je důležitá technika a prostota."

Zároveň se Venuše potkává s Černou lunou a Chironem v Beranu.

Pokud jsme citově zranění a stále v sobě nosíme křivdy a zklamání, nemůžeme milovat ani sebe, ani druhé. Úplněk nás vyzývá k odpuštění a rozpuštění všeho, co naše srdce svírá bolestí a co mu nedovolí se rozehřát láskou. Vyzývá k tvořivosti ze srdce, ne pro úspěch a potlesk. Radujme se, buďme kreativní a milujme.

Nepodléhejme hlasu svého přebujelého Ega, které je špatným rádcem. Podporuje v nás jen pýchu, samolibost, nadřazenost a dominanci.

Úplněk nám ukazuje, do jaké míry ještě jsme závislí na pozornosti druhých, na jejich pochvale. Dokážeme tvořit (pracovat, učit se, sportovat ...)jen tak pro radost, aniž bychom se potřebovali vychloubat a zviditelňovat?

Učíme se konat z Lásky k sobě i k druhým. Naše srdce nám bude tím nejlepším rádcem. Propojme svá srdce se všemi bytostmi na této planetě.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

UPŘÍMNOST- andělská moudrost vám připomíná, že každá vaše myšlenka, slovo, emoce a čin se odráží ve vaší auře. Když jste upřímní, vaše aura je průzračně jasná. Každý pak ví jak to s ním myslíte, a cítí se naprosto v bezpečí. Andělé vám navrhují, abyste se podívali do svého nitra a vyčistili ho od všech temných myšlenek a pocitů. Když jste k sobě naprosto upřímní, jste nedotknutelní a můžete být zcela otevření, neboť nemáte co skrývat. Lidé vás respektují a důvěřují vám. Když vyzařujete vibrace upřímnosti, reagují na vás i druzí s otevřeností a upřímností.

Afirmace: Myslím, mluvím i jednám upřímně.