3.8.-9.8.020

03.08.2020

Pondělní úplněk ve Vodnáři 3.8.020 nastává v 17,58 hod.. Zmiňovala jsem se o něm již v minulém poselství.

Spojuje energii Lva (Slunce ve Lvu) a znamení Vodnáře, kde se nachází Luna.

Navíc obě světla (Slunce a Luna) jsou pod kvadraturou planety Uran, která vládne Luně.

Jde o revoluční čas, planety v nás probouzejí potřebu změny, vyladění se, zharmonizování se. Nakonec i změna počasí je toho důsledkem.

Slunce a znamení Lva je spojeno s naším srdcem. Co brání tomu, abychom mysleli a jednali ze srdce ? Co brání tomu, abychom se dokázali radovat a být vděční za to, co máme a užívat si život ? Jsou to nároky našeho Ega, naší důležitosti, potřeby pozornosti a sebestřednosti ? Nebo je to falešná a přehnaná představa a touha po svobodě a nezávislosti, projevovaná vzdorem, odporem a rebelií ? Neschopností milovat? Bude nám to ukázáno.

Vodnářský úplněk má za úkol v nás odstranit tendence ke lpění na čemkoliv- na postavení, na výkonech, na úspěchu, na svobodě, na partnerovi, na dětech, na titulech, na kráse, na mobilech, bydlení, na jídle, na názoru,......zkrátka na všem, z čeho žije naše Ego. To je pak ta pravá osobní svoboda. To, zda se cítíme svobodní je náš vnitřní stav. Tam, kde nejsme schopni dělat sami svobodně změny, se může projevit vnější událost, která změnu nastolí. Přichází nečekaně, prudce, překvapivě a nepříjemně. Úplněk vyzdvihne i téma přátelství. Poznali jste v někom nového přítele? Nebo došlo právě k ochlazení nějaké vztahu? 

Dalšími projevy tohoto úplňku mohou být praskající žárovky, poruchy technických zařízení, sociálních sítí, PC, mobilů, nehody. Uvolňujme v sobě napětí, zamezme stresu. Počítejme s tím, že každou chvíli se situace změní, nic není jisté a stabilní.

Učme se být srdeční, láskyplní, ušlechtilí, milujme a radujme se ze života. Zároveň se nepoutejme k ničemu a nikomu, buďme tolerantní, přizpůsobujme se změnám, které si život žádá, a projevujme se lidsky a přátelsky. 

Úplněk je doprovázen i příznivými aspekty od Chirona, jako symbolu léčení našich vnitřních bolestí a traumat.

Merkur v Raku je v opozici na Saturna, což může někomu přinášet tzv. těžkou hlavu. Trudnomyslnost,obavy, smutek a strach jsou výsledkem této neuzdravené konstelace. Může váznout komunikace, nechuť něco vysvětlovat, řešit, potíže se projeví i v dopravě.

Jak jsem již psala minule, ve hře je i Mars v Beranu v konjunkci s Černou lunou a v kvadratuře na Jupitera v Kozorohu. Přemíra ohnivě a soutěživé energie, touhy po štěstí a hojnosti, může způsobit nakonec komplikace. Nemusíme odhadnout dobře své vlastní možnosti a síly, proto neriskujme a jednejme uvážlivěji.

Oslavujme život a svobodu!

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

TRPĚLIVOST - Důvěřujte tomu, že vyšší síly života vědí, co je pro vás nejlepší. Pamatujte, že čekání je jen přípravou na něco, co předčí vaše očekávání.

Změňte tedy svůj postoj v postoj přijetí. Uvolněte se a přijměte situaci takovou, jaká je.

Požádejte svého anděla, ať vás během tohoto období vyčkávání zahalí do svých křídel, abyste mohli naslouchat Božím vnuknutím.

Nenechte se strhnout pokušením svého nižšího já ke zbrklému počínání.

Až nastane ta správná chvíle a vy budete připraveni a svěží, otevřou se další dveře.

Trpělivost se vždy vyplatí.

Afirmace: Všechno se děje ve správný čas.