30.3. - 5.4.020

31.03.2020

Nejdůležitější aspekty se dějí stále ve znamení Kozoroha.

Planeta Jupiter se dostala do blízkosti Pluta a tvoří konjunkci. Můžeme být svědky nárůstu státní moci, manipulace a zkreslování reality. Bohužel i k nárůstu počtu nemocných a umírajících.

Klade to na nás větší požadavek, a to na "vnitřní práci", meditace, relaxace, modlitby, a především na posílení optimismu a naděje. Je to zkouška naší Víry a Důvěry. Hledejme v tom co se děje hlubší a pozitivnější smysl. Důvěřujme vesmíru a tomu, jaký má s námi záměr.

Na pomoc přichází planeta Merkur, která vytvoří konjunkci s Neptunem v Rybách.

Racionální mysl se spojuje s intuicí a vyšším vědomím. Vede naše myšlenky k soucitu, lásce, pomoci a porozumění. Obdarování druhého je mým štěstím. Řiďte se svými pocity, sdílejte je a nechte rozum odpočívat.

Mars přešel do znamení Vodnáře a postará se o nejedno překvapení a změny. Nakonec to vidíme i na počasí, jak se mění radikálně každým dnem.

Navíc Mars tvoří konjunkci se Saturnem a kvadraturu s Uranem. To může vyvolat velkou touhu po svobodě a vlnu odporu a rebelství proti stávajícím omezujícím nařízením. Vychází najevo pravda, že věci se nemají tak, jak se říká. Může to vést k tomu, že lidé již nebudou tak disciplinovaní a mohou "napadat" určitá nařízení nebo se jimi přestanou řídit. Hvězdy varují před hněvem a vztekem, které vždy oslabují imunitní systém a jsou často příčinou úrazů a nehod.

Rozběhnou se aktivity v rámci různých společenství, skupin, přátelská setkání skrze sociální sítě a internet. Hledáme všechny možné způsoby kontaktů, protože oddělenost se zdá být už pro mnohé náročná a neakceptovatelná. Navíc je tu i Venuše, která nyní prochází znamením Blíženců a chce se kontaktovat a poznávat nové lidi.

Věřme, že bude líp.

S láskou 

Eva

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ŠTĚDROST - je ctnost ducha.

Je to radost ze štěstí druhých, i když sami právě nemáte co oslavovat.

Je to rozpoložení mysli, díky němuž jste šťastní, že můžete dávat, aniž byste za to výměnou něco očekávali.

Tato karta vás vybízí ke štědrému sdílení a je známkou toho, že jste připraveni zamířit k této ušlechtilé vlastnosti. Andělská moudrost vás vybízí, abyste se rozdávali svobodně, otevřeně a s láskou. Odměna za štědrost je veliká, protože všechno, co s otevřeným srdcem dáváte, se vám mnohonásobně vrátí.

Afirmace: Otevírám se štědrosti.