31.8.-6.9.020

31.08.2020

Úplněk v Rybách, který nastává ve středu 2.9.020 v 7,21 hodin se odehrává na ose Ryby-PannaTématem je péče o zdraví fyzické a psychické. Dát pracovní a hmotné záležitosti a povinnosti do rovnováhy s odpočinkem a duchovním růstem. Učme se uvolnit, vypnout v hlavě obtěžující  myšlenky, které nám stále dokola připomínají co ještě musíme zvládnout a stihnout. Nechme je odplout a nezabývejme se jimi. Udělejme si více času na sdílení se svými blízkými. Projevujme náklonnost, lásku a soucit. Položme si otázku: "Co mě nutí stále pracovat?"

Hýčkejme své tělo a odlehčeme jídelníček. Naslouchejme a pomáhejme těm, kteří to zrovna potřebují. Vesmír nám může dát pocítit, jak důležitá je láska a soucit pro uzdravení nás všech i planety země. Meditujme a laďme se na energie světla. 

Klíčovou planetou úplňku v Rybách je kromě Slunce a Luny, planeta Merkur, která se nachází ve svém domácím znamení v Panně. Uzavírá opozici s planetou Neptun a vybízí nás k tomu, abychom byli opatrní na informace, které se k nám dostávají. Mohou být zkreslené, lživé a neupřímné. Jsou to informace potřebné ke každodennímu životu a fungování v něm. Týkají se našich denních povinností, úkolů, ale i zdraví a nemocí.

Neměli bychom dát na to co kdo říká, čím nás zastrašuje. Učme se správně rozlišovat co je dobré a co prospívá nám samotným, a co ne. Nepotřebujeme, aby to někdo řešil za nás, veškerou moudrost nosíme v sobě. Proto prociťujme, co je pravda a co lež, co slouží našemu zdraví a co ne. Buďme sami sobě autoritou a oporou. Důležité jsou rituály, disciplína, pokora, pravidelnost a zodpovědnost. 

Planeta Venuše v Raku se přetahuje s planetami Saturnem a Plutem v Kozorohu a zároveň tvoří kvadraturu na Marse a Černou lunu do Berana. Nepříjemná konstelace, která upozorňuje na disharmonii, která panuje v rodinách i ve vládnoucích kruzích. Představuje nejistotu, strach a obavy z manipulace, z různých nařízení a nejasných pokynů na jedné straně a na druhé straně zpřísňování, manipulaci a upevňování moci. Výsledkem bude frustrace, agrese, vyhrotí se situace ve vztazích mezi muži a ženami. Nenechme se touto situací zaskočit, vytočit. Snažme se zachovat klid a rozvahu, jednejme diplomaticky a zákonnými prostředky. Dobře rozlišujme, co stojí za naší pozornost a co ne. Pozor na závislosti všeho druhu.

Není nutné hned na vše reagovat.

Eva 


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

SVĚTLO- světlo prosvěcuje temnotu i šero a přináší naději a inspiraci.

Požádejte anděly, ať vás naplní větším množstvím světla. Světlo obsahuje duchovní informace a poznání, jež jsou klíčem k Vesmíru, přinášejí lásku a mír a zároveň odemykají zdroj moudrosti ve vašem nitru.

Až vaše světlo zesílí a stane se průzračnějším, ujasní se vám spousta věcí a najdete jejich smysl.

Budete jasně zářit a stanete se majákem, který druhým připomíná dostupnost Božské pomoci.

Andělská moudrost vám radí požádat anděly, aby zažehli a posílili Božský plamen ve vašem nitru.

Afirmace: Jsem světlo.