4.11. - 10.11.019

03.11.2019

Vrcholí kvadratura mezi planetou Mars a Plutem, kterou jsem popsala v minulém týdnu. Je to energie, která nás chce stáhnout do boje na základě vystupňovaných emocí. Naším úkolem je však tomu nepodlehnout a využít tento aspekt konstruktivně. Všechna ta dotčení, křivdy, vztahovačnost, pocit ohrožení a ublížení jsou naším vlastním výtvorem, výtvorem naší mysli v reakcí na okolí. Pokud se naučíme nereagovat na podněty z venku, ani na to, co nám naše mysl předhazuje, nalezneme v sobě tolik potřebný klid, který nás zbaví potřeby bojovat, pomstít se, vítězit, vyhrávat a mít moc nad druhými.

Slunce ve Štíru bude pod příjemnými aspekty od Merkura, Saturna a Neptuna. Komunikace, sdílení, posuzování a analýza má zelenou v tomto týdnu. Čím více informací, tím lépe, avšak může nás z nich také rozbolet hlava. Přesvědčíme se o tom, jakou sílu a moc má myšlenka i slovo, a to jak v pozitivním smyslu, tak v negativním. Hlídejme si proto, jak o druhých smýšlíme a mluvíme. Vše co vyšleme, se nám okamžitě vrátí zpět.

Učíme se přijmout zodpovědnost za své slabiny, za pocity a emoce, protože jsou naše a my si je tvoříme. Neukazujme prstem na druhé.

Slunce ve Štíru trigonu na Neptun v Rybách posiluje naši vnímavost, citlivost a intuici. Pomáhá nám přijmout věci tak, jak jsou a věřit v sílu Lásky a Odpuštění. Otevřít se svým tužbám a snům. 

Saturn s Neptunem jsou v sextilu a vytváří platformu pro propojení světa hmotného se světem nadpozemským. 

Retrográdní Merkur ve Štíru v sextilu na Pluta v Kozorohu prohlubuje a zintenzivňuje naše uvažování a učí náš dodržovat dané slovo a pravidla.

Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

CTIŽÁDOST - Najděte a naplňte svůj vnitřní potenciál a věnujte se velkým vizím. 

Najděte moudrost, která vám umožní usilovat o skvělé a nádherné věci. 

Poté si dopřejte více pohodlí, abyste mohli zkoumat své sny. 

Požádejte o pomoc anděly a oni vám nabídnou vedení a inspiraci, jak pozvednout své vědomí a začít žít na vyšší úrovni. 

Umožněte svému duchu vzlétnout a směřujte k Božství.

Afirmace : "Mířím k tomu, co je skvělé a nádherné."