6.1. - 12.1.2020

06.01.2020

V tomto týdnu probíhají velmi silné konstelace, které budou ovlivňovat i průběh celého roku 2020.

Hlavní dění nastává ve znamení Kozoroha, kde se setkává Slunce s planetami Merkurem, Saturnem a Plutem. Jedná se o energie, které nás spojují s praktickým hmotným světem, se vším, co tento svět od nás vyžaduje. Pracovitost, důkladnost, zodpovědnost, systematičnost a disciplínu. Učíme se překonávat lenost, nechuť do práce, nechuť něco naplánovat a řídit se pravidly. Učíme se přijmout do svého života pravidelnost, systematičnost a řád.

Jedná se o proces ukončování a dokončování a o transformaci každého z nás směrem k větší poctivosti, zodpovědnosti, sebeovládání a moudrému jednání.

Jsme vedeni k tomu, abychom přemýšleli o sobě, o svém životě, a opouštěli to, s čím se už nechceme a nemáme vláčet do budoucnosti. Ať už jsou to naše zastaralé myšlenkové formy, slabiny v charakteru, různé špatné návyky, prostředí, lidé apod.

Přijetí zodpovědnosti znamená, že si jsme vědomi toho, že na svůj život máme velký vliv, že jsme zodpovědni za své myšlenky, emoce, slova a činy.

Můžeme v tomto období cítit méně energie, tíhu bytí, mít více práce a povinností, mohou se vyrojit překážky, komplikace či smutek. Ty přicházejí proto, abychom je přijali s tím, že do života patří. Nepodléhejme pesimismu, zaměřujme svou pozornost na světlo a lásku.

Hlavním poselstvím Kozoroha je, že přes překážky se posouváme dál, získáváme cenné zkušenosti, zocelujeme se a vyzráváme ve vyspělejší bytosti. Je k tomu však zapotřebí pěstovat v sobě i naději, důvěru v sebe a víru, obracet se o pomoc k duchovnímu světu, jak nám radí aspekt Slunce v sextilu na Neptuna.

V pátek 10.1.2020 ve 20,24 hod. nastává Úplněk v Raku, včetně polostínového zatmění Měsíce. Dává do souvislosti složku citovou a hmotnou. Panuje mezi nimi soulad? Nebo zanedbáváme jednu z těch oblastí? Ohlídejme si své emoce, je to období větší citlivosti, zranitelnosti a vztahovačnosti. Zjistíme, které situace jsou pro nás stále bolestné a zranitelné. Čím se trápí naše duše? Co ji chybí? Vynoří se staré bolesti z podvědomí.

Planeta Mars změnila po delší době své působení a přešla 3.1.2020 do znamení Střelce. Toto znamení podporuje Marse v jeho činech, odvaze a prosazení svých zájmů. Dodá nám potřebnou energii k tomu, abychom začali hledat nové cíle, rozšířili své obzory, posunuli se v životě dál. Vede nás k pohybu, ke sportu, k hledání pravdy, a k duchovnímu hledání.  


Rada andělů na tento týden

(Andělé světla-D. Cooper)

ARCHANDÉL CADKIEL - vám pomůže nalézt toleranci a odpuštění.Pracuje ve fialovém paprsku očistění a transmutace a pomáhá vám zbavit se nižších vibrací a dosáhnout vyššího způsobu bytí.

Andělská moudrost vás vybízí, abyste si představili, že se nacházíte ve fialovém paprsku, a zavolali archanděla Cadkiela na pomoc.

Odevzdejte své potíže a náročné vztahy plamenům, aby veškerá negativita mohla být transmutována.

Vytažením této karty je vám požehnáním a vypovídá o tom, že jste připraveni kráčet po cestě světla.

Afirmace : Očišťuje mne fialový plamen.